Wpis z mikrobloga

@Jacek_Wilk: W taki sposób niczego nie osiągniesz. Chciałeś dobrze, wyszła kompromitacja. teraz trzeba się zrehabilitować. na wszystkie pytania zawarte w ama odpowiedz. nie musi być już teraz, ale zrób to wołając pytającego. masz teraz szansę nawiązać bezpośredni kontakt z sieciowym bastionem KNP. I wcale nie żartuję. wiadomo- jest tu sporo osób nie upoważnionych jeszcze do głosowania, ale nie wiem czy gdziekolwiek indziej w polskiej sieci macie tak dużą liczbę zwolenników wśród
@Jacek_Wilk: Jak ktoś kto nie potrafi odpowiedzieć na pytania ma nas godnie reprezentować? Powinien Pan teraz siedzieć i do rana pisać odpowiedzi. Tutaj jest dużo sympatyków knp o czym świadczy liczba wykopów, a to ama zamiast wypromować to skompromitowało partię. Zawiodłem się.
@gogiel: Dla takich jak Pan mam od lat tę samą odpowiedź (i zazwyczaj pozostaje bez odpowiedzi): Niech Pan będzie uprzejmy założyć swoją - WZOROWĄ partię wolnościową. A następnie już tylko przekonać milion wyborców i przekroczyć próg. To wszysko oczywiście za własne pieniądze itd. A wówczas bedę pierwszym, który uściśnie Panu dłoń i pośpieszy z pomocą :-) To jak, kiedy będę mógł wstąpić do Pana wzrorowej partii?
@Jacek_Wilk: brawo, z takim podejściem na pewno wygracie wybory. Może i program sensowny, ale co z tego, skoro robicie wszystko, żeby tracić wizerunek? Zrobienie normalnego adresu mailowego w domenie partii to naprawdę nie jest aż taki wielki problem. No ale lepiej najeżdżać na kogoś, kto zwrócił na to uwagę...

Najpierw żenujące AMA, teraz to. Wróżę świetlaną przyszłość na Wykopie.
@Jacek_Wilk: Dość agresywny ton moich wypowiedzi wynika z tego, że miałem malutką nadzieję, że może chociaż część tej organizacji reprezentuje jakikolwiek poziom. Przeglądająć materiały #krul i inne od KNP można się często nieźle uśmiać. I do tego kolejne kwiatki po pierwszej wizycie na Waszej stronie internetowej.

Denerwuje mnie bardzo, że dużo dobrych idei i postulatów partii jest niszczona przez niekompentencje.

Jest mi przykro, bo nie ma w tym kraju na kogo