Wpis z mikrobloga

Ludzie to #!$%@?. Naprawdę. Kumpel poprosił mnie o zamówienie mu butów z allegro. Podał link do aukcji i wybrał sposób dostawy. Oczywiście bezinteresownie pomocy udzieliłem. Na opis aukcji i zdjęcia nie patrzyłem, bo i po co skoro podał mi link to wie co bierze. Buty przyszły przed momentem. Okazało się, że nie są to zwykle buty, a korki. Sprawdziłem aukcje i faktycznie, na zdjęciach niżej widoczna jest podeszwa korkowa. Dzwonie więc do kumpla :

- stary, Ty na pewno chciałeś korki?

- jakie korki?

- no na tej aukcji, którą wybrałeś były korki... i właśnie przyszły

Dostałem zjebe, że hurr durr co ja zamawiam i czemu nie sprawdziłem aukcji

No przecież kuRRRwa (_)

#coolstory #truestory
  • 46
@ssjfrytek: Taniej będzie jak wystawisz na sprzedaż pewnie... Ja też miałem takie kwiatki jak ty, ziomek chińską obudowę do nokii zamówił, a ja zapomniałem ze on jest tępy... a najgorsze ze potem musiałem ją montować xD pilnikiem do paznokci dopasowywałem ;p
@project_magneta: Dlatego skończyło się darmowe naprawianie. Najlepsze teksty no przecież dla Ciebie to 5 minut roboty. Jakie 5 minut jak Twój komputer odpala się 15 bo nawalone syfu na dysku.

Pamiętam jak kiedyś w sieci osiedlowej zajmowałem się obsługą od strony technicznej. Dzwoni babka bo jej nie działa Internet.

Przychodzę do babki odpalam komputer i czekam kilkanaście minut aż się odpali. Pytam WTF a ona a on tak się uruchamia. Komputer
@project_magneta: @Wight: mam podobnie, jestem wioskowym informatykiem :D choć czasem coś do kieszeni wpadnie. To było fajne w gimnazjum czy liceum, ale teraz totalnie nie mam na takie rzeczy czasu, czasem nawet "zatrudniam" młodego sąsiada albo siostrę do pomocy i odpalam im ze dwie dyszki :D