Wpis z mikrobloga

@Mombik: Rok temu też byliśmy faworytami. Przedtem wydawało się nieprawdopodobne, że tak nisko spadniemy. Mimo to, ja również uważam awans za jedyną możliwą opcję.

Szkoda tylko, że szkolenie dzieci leży. Chyba tylko Sanok coś robi.
@4d1n: no nie przesadzajmy, rok temu faworytami byli Ukraincy :P Sanok plusuje bo ich Zacy graja u Slowakow, no i ta inicjatywa nadziei olimpijskich godna pochwaly. Ale poza tym mimo wszystko nie jest AZ TAK tragicznie jakby sie moglo wydawac, ja jestem z 3miasta i chociaz nie istnieje tu zadna profesjonalna druzyna sportowa, to szkolki sa - chociazby stoczniowiec, ktorego mlodzicy wyjezdzaja na roznego rodzaju turnieje
@Mombik: Ukraina jest na poziomie Wielkiej Brytanii, więc mieliśmy dużą szansę awansować. Jedynym problemem było miejsce.

Ja jestem kibicem dziesięciokrotnych Mistrzów, a tutaj szkolenie leży. Dopiero teraz postanowiono utworzyć klasę hokejową, więc być może to ruszy. W Małopolsce działa Podhale, nieco mniej Krynica. Mam nadzieję, że będzie awans, postaramy się o Mistrzostwa IA w Kraków Arenie, może się więcej osób zainteresuje.
@4d1n: Wielka Brytania to jak dla mnie troche nizsza polka niz Ukraina, mimo wszystko tam tez sporo sie zmienia dzieki KHL, a tym samym VHL i MHL ;) Klasa hokejowa istnieje nawet w Gdansku, wiec w sumie to troche mnie zdziwiles :D Mistrzostwa na nowej arenie w Krakowie, o ile zostana nam przyznane prawa do organizacji z pewnoscia beda ciekawe, bo w razie co utrzymac sie na zapleczu bedzie nielatwo. Szkoda,
@Mombik: Ja bym chyba cały dzień na hali siedział, więc jestem na tak.

Naszym problemem jest związek, który o nic nie dba, oraz brak zacięia hokejowego w narodzie. Na EBEL jest szansa, tylko trzeba się zjednoczyć. Nie można tworzyć tak, jak H**asik
@4d1n: a jakie masz zdanie na temat Czerkawskiego? Powinien pakowac sie w to bagno? Ja uwazam, ze ryzykowalby sporo, bo nie mozna powiedziec, ze Halasik mial zle checi, po prostu robil wszystko do dupy XD No ale z drugiej strony jak nie on to juz chyba nikt.