Wpis z mikrobloga

W związku z ostatnimi coraz gwałtowniejszymi gównoburzami na wykopie postanowiłem wysłać paczkę z pomocą humanitarną dla #neuropa w obawie, że mogą nie wytrwać do wyborów. Zdaję sobie sprawę, że to niewiele ale powinno pomóc przetrwać wam kolejny tydzień.

W razie potrzeby będziemy w miarę możliwości organizować dalszą pomoc.

Nie bądźmy obojętni na ludzkie cierpienie.

#4konserwy #bekazlewactwa
L.....e - W związku z ostatnimi coraz gwałtowniejszymi gównoburzami na wykopie postan...

źródło: comment_IvZyer0YI44fTU96bCGMplQ89YxNzrZQ.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: Ale to wy od rana do wieczora zajmujecie się dyskredytowaniem partii, która nawet nie jest w sejmie nie oferując w zamian żadnej alternatywy. To jest dopiero gimbusiarstwo. Nasrać w własne gniazdo a gdy przyjdzie co do czego nie iść na wybory lub zagłosować na Palikota.

Codziennie obserwuje tu przeogromny ból dupy więc postanowiłem wam ulżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale to wy od rana do wieczora zajmujecie się dyskredytowaniem partii, która nawet nie jest w sejmie nie oferując w zamian żadnej alternatywy.


@LibertyPrime: żadnej alternatywy, którą Ty byś przyjął do wiadomości. FTFY.

Nasrać w własne gniazdo a gdy przyjdzie co do czego nie iść na wybory lub zagłosować na Palikota.


Słyszałem w neuropie także inne rozwiązania, więc nie stosuj takich uproszczeń jak chcesz zrozumieć o co chodzi. Ale chyba nie
  • Odpowiedz
żadnej alternatywy, którą Ty być przyjął do wiadomości. FTFY.


@stekelenburg2: Dlaczego bym nie przyjął? Jeszcze żadnej nie usłyszałem ale chętnie usłyszę. Póki co wasze postępowanie wygląda tak jak byście chcieli narobić największego syfu a później nie iść na wybory.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: A jeśli ktoś nie chce iść na wybory to nie może krytykować partii kierowanej przez podstarzałego pajaca i wicepajaca śmieszka, który się tutaj ostatnio skompromitował?

  • Odpowiedz
@LibertyPrime: otóż w samym sejmie mamy 4 chyba partie obecnie i większość Polaków głosuje właśnie na nie. Poza tym jest kilka pozasejmowych. One są dla różnych ludzi alternatywą. I tyle w temacie. Nie wszyscy podzielają Twoją ocenę tych partii.
  • Odpowiedz
A jeśli ktoś nie chce iść na wybory to nie może krytykować partii


@Farrahan: Bardzo odpowiedzialne. Narób syfu, wyśmiej, wykpij i nie idź na wybory - cała neuropa.

otóż w samym sejmie mamy 4 chyba partie obecnie i większość Polaków głosuje właśnie na nie.


@stekelenburg2: By stworzyć koalicje przy frekwencji jaką mamy wystarczy poparcie niecałych 20%. Faktycznie, większość Polaków na nich głosuje.

One są dla różnych ludzi alternatywą.


Alternatywą do
  • Odpowiedz
Bardzo odpowiedzialne. Narób syfu, wyśmiej, wykpij i nie idź na wybory - cała neuropa.


@LibertyPrime: LOL. Jeszcze raz, bo nie ogarniasz. Nie mogę powiedzieć, że Multipla jest brzydka, jeśli nie kupuję samochodu w tym roku, bo przyjdzie LibertyPrime z maścią na ból dupy, zamiast sam sobie ją zaaplikować?
  • Odpowiedz