Wpis z mikrobloga

Hehe, wczoraj z nudów obejrzałem program Pani Gadżet na TVN Style (coś jak Gadżet z TVN Turbo, ale dla różowych pasków). Najlepszym określeniem jest #kopalniabeki. Przykłady?

Prowadząca z ekscytacją opowiada o tym, jak na jakichś targach dla kobiet (już można zacząć się śmiać) jeden z producentów wprawił wszystkich w zachwyt... KWADRATOWYMI garnkami! Tu nastąpiła seria ochów i achów nad tym rewolucyjnym kształtem (choć nadal nie rozumiem w niby jaki sposób "pomaga to w wyjmowaniu pokarmu łyżką" - cytat). Pani prowadząca stwierdza tutaj (i to wzniosłym i dostojnym tonem profesora w trakcie wykładu), że to nowoczesny trend przystosowany do nowych kuchenek indukcyjnych, które mają kwadratowe pola grzewcze. No okej, niech jej tam będzie - ja takich kuchenek nigdy nie widziałem, ale widać nie na czasie jestem. Problem w tym, że chwilę później pokazują garnek od spodu, a tam widzimy stalową płytę (czyli tą część garnka, która się nagrzewa na płycie indukcyjnej) w kształcie... koła.

No okej, pomyliło się kobiszcze, dajmy jej szansę. Po minucie zachwycania się nad dizajnem (xD) opowiada o tym, że krawędzie są zaprojektowane tak, aby nic nie kapało. Mówiąc to zaczyna przelewać wodę pomiędzy garnkami. Niestety po raz kolejny się myli, bo wyraźnie widać spływające po krawędzi krople wody, które następnie spadają na podłogę.

No i najlepsze na koniec: ten fantastyczny zestaw czterech garnków można kupić już za 2200 złotych! Oferta dnia: można dokupić naczynie do gotowania na parze (czyli płaski garnek z czymś, co wygląda jak piętro zbudowane z sita) za 1400zł!

No po prostu nie wierzyłem w to, co oglądam. :| W kolejnym reportażu kobitka ekscytowała się składakiem ("możemy nim dojechać do pracy, a potem schować do bagażnika" - wtf?). Zwykły składak jakich miliony... no prawie, bo cena 2500zł trochę szokuje. Chyba zacznę oglądać ten program. :D Puściłem nagranie swojej dziewczynie śmiejąc się jednocześnie, że to program przystosowany dla kobiet. Jej zażenowaniu nie było końca. :D
rss - Hehe, wczoraj z nudów obejrzałem program Pani Gadżet na TVN Style (coś jak Gadż...

źródło: comment_Sb14UxCUPapObkY7BDTEXvm8CefNThhc.jpg

Pobierz
  • 41
@dreaper: wg mnie to program dla znudzonych gospodyń domowych, które czekają aż mąż wróci z biura, a same już swoimi SUVami obskoczyły wszystkie okoliczne butiki i nie mają co robić. :D Dzięki temu mogą kupić sobie elitarne garnki, którymi pochwalą się u fryzjerki przed innymi znudzonymi gospodyniami domowymi.
@dreaper: Ja jako osoba ktora w kuchni sie odnajduje to smiechlem z tego co nie miara. Raz matka kupila garnki. Cale czarne. Pytam sie po ile. Za duzy ( chyba 3l) 400zl. Jakiez bylo moje pozytywne zdziwienie gdy okazalo sie ze sa z teflonu. Cale. Sluza nam juz ladnych pare lat i nic sie z nimi nie stalo. I tu rozumiem taki hajs. Raz a porzadnie. A nie 2200 bo kwadratowy