Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kurwa mać ale poleciałem w balet.. Wyszedłem z domu ok. 17:00 i spotkałem się z loszkami z miasta, z którego pochodzę. Poszliśmy do nich do domu i tam gadki szmatki, trochę się rozlało, trochę #narkotykizawszespoko a w międzyczasie dołączyło do nas kilka osób. Potem już średnio pamiętam co się działo ale mam przebłysk jakiejś imprezy w remizie czy chujwieczego kurwa. odzyskałem świadomość na ławce dworca PKS w KURWA KALISZU, jebanym KALISZU! Piszę właśnie z autobusu, którym wracam do #wroclaw. Pierwszy raz zdarzyło mi się tak bardzo nie ogarniać. Jak znajomi będą już w stanie wydusić z siebie choć jedno logiczne zdanie to może się dowiem co się stao.

Kurwa.

#truestory #coolstory #cotusieodjebalo #podrozujzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (112)

-bądź mną
    -przestań się spotykać z pojebanym #rozowypasek
    -idź samemu do kina na Mad Maxa
    -puste kino
    -grają film tylko dla ciebie
    -profit

Pic rel

#kino #madmax #zwiazki

odpowiedzi (31)

Murki co chwilę krzyczą, żeby wyjść na ulice i obalić systemem etc. Ukraińcy wyszli na ulice i zginęli. Co na to mireczki: o dobrze im tak, banderowcy, brawo berkut, szczelałbym, hahaha dobrze im tak etc.

Jak dla mnie to hipokryzja. Tamci ludzie wyszli chociaż na ulice a nie jak krzykacze z wykopu pleśnieją w brudnych gaciach w piwnicy.

#oswiadczenie #ukraina #neuropa #4konserwy #don pokaż całość

odpowiedzi (66)