Wpis z mikrobloga

"Oczywiście, to jest kolejny przykład jak się w socjaliźmie pokonuje trudności nieznane w żadnym innym ustroju. Kiedy znika pojęcie małżeństwa państwowego - znikają wszystkie problemy związane z małżeństwem"

Niestety, nie byłem w stanie zlokalizować postulatów zawartych w kilkudziesięciosekundowych wypowiedziach dt. odpaństwowienia małżeństwa w 2h debatach czy 1h czatach, ale myślę że tu sprawa została wyłożona w sposób jasny.

wołam @verizon bo kiedyś obiecałem ;)

ah, no i temat był także poruszany w "Młodzież Kontra", przez jednego z działaczy KNP

https://www.youtube.com/watch?v=n15zpUg3uoY

#knp #neuropa
spluczka - "Oczywiście, to jest kolejny przykład jak się w socjaliźmie pokonuje trudn...
  • 5
Spółka cywilna- genialne i proste rozwiazanie.


@waruiny: umowa cywilnoprawna u notariusza, bez względu na formę związku. może być nawet z fanfarami i całym ceremoniałem ślubnym, w specjalnej sali. w końcu klient płaci - klient wymaga.
@spluczka: To prywatna opinia JKM, niemająca wiele wspólnego z programem KNP (który mówi o małżeństwie jako związku kobiety i mężczyzny -> więc raczej nie zostaje to w pełni pozostawione w gestii zawierających umowę).

Aczkolwiek propsuję.
@Ginden:

To prywatna opinia JKM, niemająca wiele wspólnego z programem KNP


Temat był poruszany wielokrotnie, nie tylko przez Korwina ale i przez innych działaczy KNP. Podałem link do wypowiedzi z młodzież kontra, były jeszcze wypowiedzi innych działaczy, którzy prezentowali ten postulat dokładnie w ten sam sposób (m.i.n Berkowicz), ale teraz Ci na szybko - nie znajdę

który mówi o małżeństwie jako związku kobiety i mężczyzny -> więc raczej nie zostaje to