:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (31)

lekkie #coolstory

Poszedłem sobie wczoraj wieczorem nad jezioro popływać. Zanosiło się na deszcz (lubię pływać w deszczu swoją drogą), ale jeszcze nie padało. Było tylko dużo ciemnych chmur. Klimatycznie, cicho i ciemno. Pływałem sobie spokojnie, woda była przyjemnie ciepła, po czym nagle zaczęło mocno grzmieć i błyskać. Burza zaczęła się dokładnie nad jeziorem. Wychodzę więc z wody, wycieram się i zbieramy się z dziewczyną do domu. Piorun uderzył w pobliski wyciąg od wakeboardingu, ledwo parenaście metrów od nas. Ciekawe wrażenie było, bo poza oślepiającym blaskiem słychać było ten głośny i dość charakterystyczny dźwięk 'trzeszczącej' elektryczności. Pierwszy raz w życiu byłem świadkiem uderzenia pioruna tak blisko mnie.

.
    pokaż całość

odpowiedzi (27)

Dzień dobry, mamy dla Was obiecane wczoraj zdjęcie Szefa w pracy. Życzymy Wam przyjemnego dnia :)

#ejejej @ItaljetMaster mieliśmy Cię zawołać :)

pokaż spoiler Jak się dobrze przyjrzycie, to zobaczycie tu nawet #heheszki

odpowiedzi (87)