:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Różowy pasek 9/10 w domu. Daje do myślenia.

#rozowepaski #chujowapanidomu #nsfw

odpowiedzi (147)

Od kilku lat mamy na osiedlu własną galerię handlową. Przynajmniej z nazwy. Znajduje się w niej market spożywczy reklamujący się jako delikates. Sklep jak sklep, jednak dla niektórych ludzi jest to świątynia luksusu i śmietana kupiona w osiedlowym spożywczaku nie może się nawet równać z tą samą śmietaną kupioną w delikatesach. To przekonanie udziela się też obsłudze sklepu, co czyni go kopalnią drobnych piekielności.
    Jedną z nich postanowiłam się dzisiaj podzielić.

Jakiś czas temu moja rodzicielka gotując bigos, uświadomiła sobie, że nie ma do niego przyprawy. Niedzielne popołudnie, jedyny czynny sklep w okolicy to delikatesy. No to idę. Szukam na półce z przyprawami - nie ma. Wiedząc, że sklep ma dziwny system układania produktów, pomyślałam że może powinnam poszukać w innej alejce. Zapytałam więc pani z obsługi gdzie powinnam szukać przyprawy do bigosu.

- Proszę pani, to są DELIKATESY. Tu kupują ludzie kulturalni i wykształceni. Tutaj NIE MA i NIE BĘDZIE przyprawy do bigosu. - odpowiedziała oburzona pani
    - To ludzie kulturalni i wykształceni nie jedzą bigosu? - zapytałam.
    - Nie.
    - A co jedzą?
    - Małże.
    - Małże?
    - Małże.
    - A są małże?
    - Dzisiaj akurat nie ma.

#coolstory #pasta #piekielni
    pokaż całość

odpowiedzi (31)

Amerykański użytkownik Reddita z polskimi korzeniami chce wiedzieć za jakie bohaterskie zasługi dla ojczyzny jego dziadek otrzymał ten medal. #reddit #bohaterstwo #zawszebawi

xD

odpowiedzi (46)