:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Są dwa okopy: niemiecki i polski. I tak walczą ze sobą, strzelają się, ale jak na razie żadna ze stron nikogo nie trafiła. Aż wreszcie jeden z Polaków powiedział:
    - Te, jakie jest najpopularniejsze imię niemieckie?
    - Hmmmm... Może Hans?
    - O! Dobre! Krzykniemy Hans, i może jakiś jeleń się wychyli to go zastrzelimy. No i wołają:
    - Hans!
    - Ja!? - Szwab się wychylił... WAL! Dostał kulkę.
    - Hans!
    - Ja!? - WAL! Następny...
    - Hans!
    - Ja!? - WAL!
    I tak ich powybijali, zostało tylko kilku... Siedzą te Szwaby i myślą:
    - Może my też tak zrobimy?
    - Ja! Jakie jest popularne imię polskie?
    - Może Zdzichu?
    - Ja, gut!
    I ryczą:
    - Zdzichu!
    Cisza.
    - Zdzichu!
    Cisza.
    - Zdzichu!
    - Zdzicha nie ma, jest na wakacjach... To ty, Hans?
    - Ja!
    WAL!

#suchar #humor
    pokaż całość

odpowiedzi (13)

Wczoraj poszedłem sobie na basen. Myślę, a odpocznę od siłowni, pomoczę się i zrelaksuję. Ale że są wakacje, to trafiłem na istny najazd Sebixów w obcisłych majstasach-slipasach, na widok których od razu cofa mi się śniadanie. Łażą w grupach over9000 osobników i "hehe to co Mati idziemy na ślizgawkę czy do żakuzy posiedziec z karynkami? hehe". Ale to tam chuj. Płynę sobie spokojnie a tu patrzę, KUC. Włosy rozpuszczone, długie do połowy pleców. No kurwa ludzie szanujcie się. Posiadanie kuca to stuleja wystarczająca, ale jeszcze na basenie pływać bez czepka i w "rozpuszczonych" włosach? No obrzydliwe to, potem pływają kłaki i normalnym ludziom się osadzają na twarzy... Jeśli to czytasz, Kucu - wiedz, że wieczna pogarda na Ciebie i całą Twoją kucrodzinę.

#plywajzwykopem #wroclaw #gorzkiezale #kuce #basen
    pokaż całość

odpowiedzi (27)

Przypomniałam sobie dlaczego nie robię "małych-szybkich" dla znajomych znajomych:/

Żona janusza biznesu dostała mój kontakt od mojej znajomej i uderzyła z szybkim zleceniem. Podesłała mi grafiki z znakami wodnymi w okropnej rozdzielczości i powiedziała, że chce coś takiego. A ja, spoko, grafiki typowo dziecięce-słodkie, robota dosłownie na godzinkę-dwie, praktycznie już zrobiona bo swego czasu opracowałam mnóstwo "laleczek", które przyspieszają takie zlecenia. Zapodałam cenę - pięć dyszek, a w cenie kilka wariantów kolorystycznych i różnych fryzurek plus ewentualne modyfikacje. Grafik miało być pięć.

A ona mi na to, że ona chce dokładnie te co na obrazku, tylko bez znaków wodnych i w wysokiej rozdzielczości i myślała, że zrobię jej to w pół godziny za 10 złotych, bo ona zaraz musi to dać do drukarni...

zgadnijcie co zrobiłam?

pokaż spoiler poszłam sobie zrobić kawę i gram w hearthstone.

#grafika #freelance #januszebiznesu
    pokaż całość

odpowiedzi (11)