Wpis z mikrobloga

@sponge: Ten co zrobił ten obrazek powinien napisać czym się Maryśka zajmuje np: "Śpiewa, tańczy pisze wiersze" a nie wyciągać bzdury napisane w młodości. Każdy z nas coś kiedyś coś tam napisał nie tego. Na Joanne też by pewnie coś brzydkiego by się znalazło ale nie o to chodzi przecież :)
@yasmine: Nie ja te zdjęcia zostawiłem i mam prawo do swojej oceny (być może inni maja bardziej wyrafinowane gusta). Pociesz się myślą iż aktualna Pani Prezydentowa to dla mnie jest kaszalot. Jako wzrokowiec oceniam kobiety po wyglądzie a nie po tym co mają w głowie lub tym czym się zajmują - szczególnie na takich obrazkach. Nie pozdrawiam
Jako wzrokowiec oceniam kobiety po wyglądzie a nie po tym co mają w głowie lub tym czym się zajmują


@peter-kovac-948494: Wiesz, że to oznacza, że nie uważasz kobiet za ludzi, tylko za obiekty seksualne?

No chyba że facetów tez oceniasz po wyglądzie, a nie po tym co mają w głowach lub czym sie zajmują. W takim przypadku to znaczy że jesteś po prostu zwyczajnie głupi, skoro nie widzisz w ludziach ogólnie
Za każdym razem gdy widzę szopkę gimboprawaków wokół tej nie grzeszącej bystrością atencyjnej dziewczynki zastanawiam się gdzie popełniłem błąd w swojej prawicowości, że nie widzę powodu do podniecania się nią. Do tego czytając posty wyznawców tej troglodytki wychodzi na to, że jestem antypolakiem, fanem Tuska i lewacką #!$%@?ą. No to chyba mam w sobie więcej lewackiego pierwiastka niż myślałem ;__;