Gorące dyskusje ostatnie 12h

zastanawia mnie co mają w głowie pedały którzy noszą latem takie czapki?

odpowiedzi (72)

Kraków w pigułce - akcja "Parkuj z głową. Wystarczy 1 metr". To teraz pojawia się pytanie, co za kretyn zatwierdził projekt ulicy z zatokami namalowanymi zbyt blisko torowiska?
    #krakow

odpowiedzi (21)

Jestem świeżo po zerwaniu i dawno nie podrywałamnikogo. Wczoraj w pracy podszedł do mnie chłopak, który chciał kupić buty. Doradziłam mu najlepiej jak mogłam, było dużo uśmiechu i typowa pogawędka. Przyznam, że był 10/10. Ja jestem najwyżej 5/10.

Wrócił kilka godzin później. Najpierw zaglądał do firmy oknem przechodząc obok, a potem wszedł z pytaniem o impregnat (do butów sportowych typu Nike). Obsłużyła go koleżanka, ale chwilę później ja również się przywitałam. Tym razem jednak byli szefowie, więc nie mogłam mu poświęcić tyle uwagi. Od razu jednak rzucił:
    -Oooo! Dzień dobry! Ty jeszcze tutaj? - i wspólne heheszki.

Nie wiem co o tym myśleć, bo chłopak wyglądał tak, że wstydziłam się mu na buty patrzeć i był bardzo miły. Jednak nie spytał mnie o numer, ani imię.
    Z drugiej strony nie wraca się po kilku godzinach po impregnat do butów i to nawet nie skórzanych :) Co ja mam o tym myśleć?

Może powinnam sama iść do jego pracy i spytać o numer?

#pytanie do #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (115)