Wpis z mikrobloga

@P0lak: Mam galaxy note 10.1 - działa tak samo płynnie, jedynie dźwięk nie jest jakiś super ale gra głośno. Ogólnie jest lżejszy od note i ma bardziej kwadratowy ekran. Retina - pięknie wyświetla wszystko. Dotyk działa bez opóźnień.
@Pustulka: precyzja jest tak samo dokładna jak w note 10.1 pykam sobie po ekranie od kilkunastu godzin, ustawiam ikonki itd. wszystko działa jak na markowym sprzęcie.
@kyl: Jeszcze nie. Całą noc XBMC działał (zasnąłem, a tablet był pod kołdrą) był lekko ciepły. W weekend zainstaluje GTA lub coś podobnego i dam znać, czy na wymagających aplikacjach się grzeje, bo jak youtube oglądam, gram w jakieś śmieciowe gierki, konfiguruje lub działam przez TeamViewera nic się nie grzeje.
via Android
  • 0
@kyl grzeje się trochę przy obciążeniu ale nie parzy. :) Szczególnie tylko w jednym miejscu pewnie tam gdzie jest procesor.
@r4zor92: tylko to, że nie ma głośników stereo. Mógłby już być dopracowany W8.1, bo chętnie bym zainstalował.

Gdzieś czytałem, że mają wydać nową wersję tego tableta z preinstalowanym W8.1 i bez 3G.
@macza: też widziałem właśnie w przedsprzedaży teclast air czy jakoś tak ale ejst bez gps i 3g . ps . na chińskim forum teclast ktoś dał poradnik na fixa 3g na win 8.1 lecz nie wiem czy to potwierdzone info.Mam zamiar zamówić z aliexpress i jeszcze tak myślę czy kupić własnie typowy z win 8.1 czy andkiem ;/
@r4zor92: są fixy i instrukcje do wszystkiego, nawet do wgrania nowszego Androida, lecz wszystko po chińsku i trzeba czekać na dobre tłumaczenie. Polecam gorąco ten tablet, a brak W8.1 tłumaczę sobie tym, że jak zainstaluje go za kilka tygodni to będę na nowo cieszył się tabletem bez wydania złotówki ( ͡º ͜ʖ͡º).

Komentarze pod tym postem: http://cngadget.info/2014/06/20/windows-8-1-firmware-for-teclast-x98-3g-instructions-english/ zamieściłem tam linki do ciekawych wątków z chińskiego forum,
@macza no to pięknie :-) W piątek dostałem foto od sprzedawcy ze sprzętem już w paczce i podobno już wysłali NL postem lecz w trackingu jeszcze nic nie pokazuje. PS.Update jakiś robiłeś?