Wpis z mikrobloga

Ej, #rozowepaski (w nawiązaniu do tego wpisu) napiszę Wam poradnik jak być suką:

1. Na procesji Bożego Ciała daj czarującemu #niebieskiemupaskowi swój numer telefonu.

2. Umów się z nim do kina.

3. Przeliż się z nim w kinie 3 razy i nie zapomnij się z nim przemacać.

4. W drodze na wianki idź z nim za rączkę i przeliż się kilka razy.

5. Na wiankach gdy on planuje kolejne spotkanie: powiedz mu że masz chłopaka.

6. Gdy on nie dowierza pokaż mu zdjęcia jak się liżesz z jakimś facetem (datowane sprzed tygodnia).

7. Nie zapomnij mu powiedzieć że jest "zajebistym facetem, ale sory mam zasady" ()

Czy już wszystkie #rozowepaski to suki???!!! ()

BTW. Dzięki #krakowskiewykopparty na #wianki było zdecydowanie mniej stulejarzy niż zwykle. (ʘʘ)

BTW2. I tak warto było iść obejrzeć ten pokaz.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #krakow #wianki #kino #podrywajzwykopem #tfwnogf
  • 30
@thekes: Grzeczniutkie dziewczyny z dobrych rodzin. Dobrze ubrane, nie przesadzają z makijażem. Żeby nie szaleć za bardzo to celuję w takie ~7/10 no może troszkę mniej bo w dalszej perspektywie chciałbym się wreszcie ustatkować.

Tą na procesji w kościele... kurka wodna :(
@Michau89: może jestem staroswiecka ale jak już na 1 randce dziewczyna leci w ślinę to nie najlepiej o niej świadczy.

A że z dobrych rodzin to nic nie znaczy bo mogą być trzymane pod kloszem i jak dostały trochę wolności to szaleją.

Masz pecha. Ale trafić na fajnego faceta jest chyba równie trudno, wiec się wyrównuje wszystko w naturze :)
@sir_grzech: Jeżeli maiłbym mówić na poważne, a nie smieszkować na mirku jak wszyscy:

Może i młody, ale perspektywa najbliższych 5ciu lat to ostatni gwizdek w mim życiu. Robię wszystko żeby nie być jakimś desperatem... ale obawiam się że za niedługo będę takim musiał się stać (o ile nie chcę być sam).

@thekes: Wczoraj się z nią spotkałem. Dobrze nam się gadało. I nie było żadnego miziania. Dzisiaj trochę mnie przestraszyła