Gorące dyskusje ostatnie 12h

Siedzę wczoraj w poczekalni u dentysty, wchodzi polska rodzina 2+2, autentycznie śmierdzieli kiełbasą, matka Grażyna, gruba, zaniedbana, przetłuszczone włosy z przedziałkiem, pod biała, prześwitującą koszulką miała różowy stanik ze stroju kąpielowego wiązany za szyją, ojciec Janusz się do mnie uśmiechnął, syn Sebix lvl 5-6 i córka, może w przyszłości Karyna lvl 2-3 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

siedziałam w rogu, matka z synem usiadła po mojej prawej, ojciec z córką po mojej lewej, pułapka mocno, córka ledwie mówiąca, raczej piszcząca jakieś "kłi kłi kłi'' pierwsze co, to stanęła sobie bardzo blisko mnie i zaczęła ze mną kłi kłi kłować, ja już trochę zdenerwowana, nie lubię dzieci, proszę mnie to stąd zabrać, pomyślałam, ale miarką przebrała się w momencie, jak dotknęła taką śmierdzącą kiełbasą ręką moich włosów i pociągnęła rękaw koszuli, spojrzałam na Janusza wzrokiem mogącym zabić, on łaskawie zabrał Karynę na kolana, Karyna cały czas kłi kłi kłi, myślałam, że Janusz powie jej, że tak nie można zaczepiać, ale on:

pokaż spoiler z oburzeniem zaczął córeczce tłumaczyć, że PANI JEST TAKA, WIDZISZ, W OGÓLE NIE CHCIAŁA SIĘ Z TOBĄ BAWIĆ, W OGÓLE NIE CHCIAŁA Z TOBĄ ROZMAWIAĆ, TAKA JEST PANI

Potem Karyna zaczęła głośniej kwiczeć, poszła z Januszem na spacer, w poczekalni została Grażyna z Sebixem, który chyba z powodu wyjścia siostry chciał skorzystać z atencji: kiedy napiłam się wody, Sebix na cała poczekalnię MAME CHCE SIE NAPIC WODY, kiedy przeglądałam na telefonie mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sebix krzyczy MAME CHCE POGRAĆ NA TELEFONIE, potem położył się na podłodze, kopał ścianę, jęczał, ADHD, FAS i ZSEBIXOWANIE w najwyżej postaci w wieku 6 lat

pokaż spoiler Grażyna nie reagowała, czytała Życie na Gorąco i Chwile dla Ciebie zostawione w poczekalni w celu umilenia czasu pacjentom

Bardzo mi się to wszystko nie podobało ( ͡° ʖ̯ ͡°) bardzo długie 45 minut ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gorzkiezale #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #janusze #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (54)

Bardzo dobry film w swojej klasie, rozwałka akcja i post apokalipsa inspirowana chociażby Aleją Potępionych Żelaznego.
    Podobał mi się mocno ten film.

#film #madmax

odpowiedzi (85)

• odpowiedzi (54)