:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Widok z miejsc za 250zł
    #siatkowka #mecz #zenada

odpowiedzi (25)

Psy szczekają, karawana idzie dalej. Tej siły już nie powstrzymacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #neuropa

odpowiedzi (6)

Beka z wykopków co się cieszą z wyboru Tuska bo "będzie dalej od Polski". Mnie cieszy fakt, że Tusk został przewodniczącym Rady Europejskiej, wzmacnia to pozycję Polski w UE i daje prestiż.

Co więcej, moja diagnoza jest następująca: Polska za 20-30 lat będzie na mniej więcej takim samym poziomie decyzyjnym w Unii co obecnie Niemcy. Już teraz z nami liczą się bardziej niż z taką Hiszpanią, która gówno może, nikt nie bierze jej pod uwagę, mimo, że ma lepsze wskaźniki gospodarcze na tle całej Europy. Będzie tak, o ile nikt niekompetentny nie dojdzie do władzy i nie będzie mówił, że współpraca w ramach UE i bliski sojusz z Niemcami i Francją to lizanie ich po rękach albo że trzeba z UE wyjebać a PE to burdel.

I teraz mam zagwiozdkę: wiadomo, że te dwie jednostki z powyższego akapitu to Krul i Jareczek. Jeśli oni by doszli do włądzy, to zniweczyliby ostatnie 10 lat Polski w UE. Z drugiej strony polityka wewnętrzna PO bardzo średnio mi się podoba, żeby nie powiedzieć, że mi się nie podoba. Palikot jest skończony, więc na niego nie warto głosować, poza tym chce jak najszybszego wprowadzenia ojro, czego jestem przeciwnikiem. Więc albo zostaje głosowanie z ciężkim sercem na PO, albo odpuszczenie przyszłorocznych wyborów i przyłożenie ręki do osobników typu Krula lub Jarka...

Dylemat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    #neuropa #tusk #po #krul #pis #palikot
    pokaż całość

odpowiedzi (24)