Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mireczki, częstujcie się. Można brać po dwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nazakrecie #wykop #grill #sniadaniezwykopem

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (55)

Nóz stworzony juz jakis czas temu, nazwałem go "Zebra". Klasyczny kształt i minimalizm. Stal to dziwer (kawałek kupiony od faceta ktory tylko kuje) potocznie zwany damastem (jest to błędna nazwa ale tak mocno sie zakorzeniła ze zostawiam to tak jak jest) , skute zostały gatunki 15n20 i O1 . Na rekojesci bardzo lubiany przeze mnie paduk. #trollsky #knifemaking

odpowiedzi (55)

Czasami mnie też zadziwia #logikarozowychpaskow.

Na początek, żebyście dobrze zrozumieli: mój znajomy słucha takiej swojej kuc muzy, innej nie trawi i generalnie zawsze chodził na swoje koncerty sam. Tego samego oczekiwał od swojego różowego.

Tymczasem, kilka miesięcy temu #rozowypasek zaczął mocno suszyć dupę o to, żeby poszli na jakąś imprezę dla swingersów. W sumie to chuj, ja bym poszedł, chociaż się na tej muzyce nie wyznaję, ale Michał to, jak na kuca, człek uparty i powiedział, że nie i ma iść sama, bo jego żaden #swing nie interesuje xD

No i gdyby ta karyna miała trochę RiGCz to by poszła sama i nie robiła problemów (on przecież na swoje koncerty chodzi sam i jej to nie przeszkadzało). Ale nie! Zaczęła chodzić na te koncerty regularnie w każdy piątek, a przed każdym stroi się jakby szła do pracy do jakiegoś burdelu xD

Mój kumpel na #logikarrozowychpaskow się zna i wie, że to pic na wodę, ale wkurwia go życie seksualne. Odkąd różowy chodzi na te cholerne koncerty swingowe, to ciągle tłumaczy, że jest wykończona, wszystko ją boli i z bzykania nici.

Ech, mówię Wam, to ja już wolę być #przegryw i #tfwnogf niż przechodzić takie przeboje w #zwiazki :/
    pokaż całość

odpowiedzi (24)