:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Lampart uczy antylopę wchodzenia na drzewa.
    Jaki uczynny i miły ten lampart :)
    #zwierzaczki

odpowiedzi (12)

#gorzkiezale #patologia #zebroplusy

1. Kogo brat obudził telefonem o 3:20, żeby brał taksę i przyjeżdżał pod adres bez wytłumaczenia czegokolwiek?

pokaż spoiler mnie

2. Kto pojechał w ciągu 5 minut taksą i zobaczył, że podjeżdża pod 2 radiowozy?

pokaż spoiler ja

3. Komu policjant powiedział, że jego brat wydmuchał >2 promile, rozjebał felgę, a po rozjebaniu jechał dalej aż iskry szły?

pokaż spoiler mi

4. Brat był w drodze po znajomych odebrać ich z wesela, ich samochodem który był pożyczony od ich znajomego. Kto wrócił taksą do domu po samochód i pojechał odebrać znajomych?

pokaż spoiler ja

5 kto wrócił o 5:20 po odebraniu brata z komendy i od tamtej pory nie zasnął, a zaczął sprzątać mieszkanie?

pokaż spoiler też ja

No a teraz żebram o plusy pocieszenia, brat patol bez prawa jazdy, pracy nie dostanie, alumfelga rozjebana (oby tylko felga), grzywna pewnie duża, w domu sie nie przelewa, nigdzie w necie felgi nie mogę znaleźć.

W tym nieszczęściu szczęście że nikogo, ani siebie KUTAS JEBANY NIE ZABIŁ. Nawet mi go żal, smutno.
    pokaż całość

odpowiedzi (35)

Niebieskie paski jesteście niepotrzebni, gdyby nie kutasy nie nadawalibyście się do niczego. #takaprawda

odpowiedzi (124)