:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nie było mnie przez tydzień. Dokładnie Tydzień temu przyszedł mi Oculus DK2 i skupiłem się na testowaniu sprzętu, sam wynalazek genialny, pierwsze wrażenie ryje głowę, ale od dłuższego grania i od wszystkich rollercoasterów, jazd samochodem itd... mam natychmiastowe mdłości bo sprzęt robi kurwę z błędnika i na obecnym etapie rozwoju Oculusa ta zabawka raczej nie jest dla mnie, dlatego postanowiłem rozdać go wśród plusujących ten wpis bo od 2 dni sprzęt leży odłogiem. Zielonki nie biorą udziału. Również nie polecam go osobom które nie mają silnych pecetów. Poniżej 60fpsów nie da się w to grać.

Jutro o północy wśród plusujących wylosuję jedną przypadkową osobę do której trafi nowiutki Oculus DK2 + kamerka do śledzenia pozycyjnego.

#rozdajo #zadarmo
    pokaż całość

odpowiedzi (44)

pendolino włoskie
    śmigłowce francuskie
    bronkobusy niemieckie

pokaż spoiler przynajmniej obozy mamy polskie

odpowiedzi (15)

Jakoś nie dawno jakiś mirek opisywał swoją historie z dziewczyną która pytała się co można robić na mieście.
    Chłopak nie pomyślał i odpowiedział że też jest nietutejszy i nie wie.
    Wczoraj miałem podobną sytuację. Jako że pracuje na obsłudze klienta często pojawiają się ładne różowe paski.
    No i wczoraj się taka trafiła. Sprzedałem jej co chciała, pomogłem coś tam przy telefonie. Bardzo miło mi się ja obsługiwało.
    Wygląd też niczego sobie, takie 8/10. Była po prostu bardzo ładna.
    W trakcie gdy ja konfigurowałem jej telefon, ona opowiadała ze przyjechała z Poznania do Wrocka, nikogo tu nie zna itp.
    No to ja od razu już banan na twarzy, euforia w głowie i nie tylko. I czekam czy zada to ostateczne pytanie. "Co można ciekawego tutaj robić?"
    No i stało się gdy już się miała zbierać. Mi odrazy przypomniał się tamten wpis i ileż można być życiowym przerywem.
    Więc śmiało odpowiadam. "Wybrać się na piwo wieczorem z nieznajomym?"
    Nie spodziewała się chyba takiej odpowiedzi, dawno nie widziałem osoby w tak wielkim szoku.
    Po paru sekundach ciszy odpowiedziała.

pokaż spoiler Ciekawe gdzie ja takiego znajdę. #heheszki.

pokaż spoiler I poszła.

pokaż spoiler Mi się pojawiły od razu łzy w oczach, poszedłem się schować pod stół, siedziałem tam parę godzin i płakałem :( Dajcie trochę atencji na pocieszenie.

pokaż spoiler #przegryw #tfwnogf #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (23)