Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  chcę zbudować niezależną społeczność ludzi, którzy cenią sobie obiektywizm i prawdę. Niestety lewicowa moderacja prowadzi stale represje.

  Każdy kto zaplusuje ten wpis otrzyma suba z mojego tajemniczego konta, które w sposób podły, przykry i bezprawny zostało perfidnie zbanowane. Czas powiedzieć stop cenzurze!
  Łączmy się!

  Nie będzie powiadomienia. Musicie dzielnie sprawdzać. Bądźcie czujni jak Dwójka!

  #plusujo #subujo
  pamiętajcie o #permdlacauki
  pokaż całość

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  Całe życie mieszkam obok pewnej prywatnej podstawówki ale dopiero teraz wpadłem na zajebisty pomysł zarobienia troshę hajsu na dzieciakach bogatych rodziców.

  Wiadomo - bogate dzieciaki, fajne telefony, zapotrzebowanie na wifi, którego brak w szkole. Tak więc zakupiłem sobie nowy router, na którym stworzyłem sieć dla gości wymagającą rejestracji przes wysłanie smsa (bo jak niby dzieciak miałbym zapłacić za neta jak nie tym sposobem?).

  Pomysł piękny - jeden dzieciak to odkryje, wyśle sms, net będzie śmigał, podsunie pomysł ziomeczkowi, itd, itp (dodam, że sieć nazwałem MINECRAFT ale zawsze można inaczej). Sms oczywiście za trochę ponad 12 cebulionów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Żeby było mało, za miesiąc planuję zrestartować całą sieć i wszystko od nowa - dzieciaki wyślą kolejnego smsa, its, itp.

  I koło się będzie kręcić. Co o tym myślicie? Już jutro próba generalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #januszebiznesu #internet #heheszki i chyba troszkę #oszukujo
  pokaż całość

  odpowiedzi (92)

 • avatar

  "Biedny" imigrant, zatrzymany na Węgrzech.

  #swiat #imigranci #heheszki

  odpowiedzi (26)