:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#warszawa
    Trwa budowa 60 metrowego Masztu Wolności przy rondzie Radosława. Cała konstrukcja ma być gotowa w październiku.

odpowiedzi (35)

Z racji tego, ze jeszcze tego nie robilem, ba, nawet nie mialem jeszcze dziewczyny (na ostatniej randce zostalem wyrzucony z domu, bo zaczalem wachac jej buty w przedpokoju, a myslalem, ze nie widzi) postanowilem, ze wezme sie za siebie i

pokaż spoiler naucze sie wreszcie calowac!

Wpadlem wiec na pomysl, ze pozycze od kumpla pewien gadzet, ktory wypatrzylem u niego w szufladzie

pokaż spoiler a jestem pewien, ze kumplowi ten madry przyzad pomogl, gdy jak ja, cwiczyl swoje pierwsze pocalunki, zanim nie poznal swojego lachona (sredniego na moj gust)

Trzymajcie kciuki!

#oswiadczenie #heheszki #rozowepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

UWAGA GORĄCE

mój ojciec jest nauczycielem
    no ale że jest ojcem śmieszka zawadiaki poza kontrolą, co kilka razy był w gorących, to nie chodzi i nie opowiada gimbom głupot tylko kręci sobie z nich loty, bo i tak uczy gównoprzedmiotu jakim jest EDB xD

ma kilka dobrych akcji na swoim koncie to wam opiszę

1. wchodzi do klasy i mówi, że dzisiaj kartkóweczka, sebixy wyjmują kartki a on mówi, że musi wyjść do toitoia
    wiadomo jak to w szkole, wszyscy od razu spisują i wyjmują zeszyty xD
    on wraca za kilka minut i mówi "kto ściągał niech lepiej powie, to dostanie 2 a nie 1"
    seby oczywiście łehehehhe - nikt nie ściągał
    no to mój ojciec zdejmuje z półki swój #android no i wszystko było tak ustawione, że nagrywało na wideło całą klasę xD
    cała klasa sebiksów dostała szmaty, bo wszyscy ściągali xD

takiego bólu dupy, to całe gimnazjum nie widziało xD

2. raz coś skserował im i rozdał do uzupełnienia, ale naznaczył to sokiem z cytryny czy czymś tam xD
    no i mówi sebkom, ej macie to, uzupełnijcie se w domu a za tydzień dostaniecie to na kartkówce
    za tydzień daje im czyste kartki i wychodzi na chwilę z klasy
    wszyscy wyjęli te swoje kartki co w domu napisali xD
    no i znowu tekścik kto ściągał niech się przyzna xD
    na cała klasę tylko dwóch się przyznało i dostali 5, bo było ich tylko dwóch xD
    reszta dalej mówi, że nie ściągali

no to ojciec bierze zapalniczkę i podgrzewa kartki, a tam wychodzi napis OSZUST xD
    seby wkurwione, bo kolejna szmata z tego gównoprzedmiotu a koniec roku co raz bliżej

#niewiemjaktotagowac #bekazgimbow #szkola #gimbaza #coolstory #truestory #tagsforlikes
    pokaż całość

odpowiedzi (7)