:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki co beka xD Mama wyjeżdża czasami do Katowic opiekować się starszą Panią. Wróciła niedawno i opowiada mi co przydarzyło się sąsiadom. Mianowicie, sąsiedzi kupili całkiem nowe rowery, elegancja francja, nie mogli się nachwalić. Mieli syna, gość koło 18-19 lat, zostawił rowery w korytarzu i mówi że zaraz schowa, wszystko będzie git, ale oczywiście zapomniał. Jeden z rowerów oczywiście zniknął. Sąsiedzi od razu zawiadomienie na policje i te sprawy.

Mija dzień, wstają rano, wychodzą na korytarz a tu rower stoi, a przy nim karteczka z napisem "Przepraszam za pożyczenie roweru i jednocześnie dziękuję, gdyż dzięki niemu nie spóźniłem się do pracy. W zamian za problem dołączam bilety na wieczorny seans do kina".

Wszystko byłoby pięknie, ale tutaj punkt kulminacyjny. Sąsiedzi oczywiście do kina poszli, wszystko pięknie, śmiali się z całej sytuacji wracają do domu i zgadnijcie co?

pokaż spoiler OJEBALI IM CAŁY DOM Z ELEKTRONIKI I BIŻUTERII

#bekazpodludzi #polska #kradziez #truestory #coolstory
    pokaż całość

odpowiedzi (39)

#dziendobry Mirki :) Cóż za ładna pogoda na mirkowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

GFY

odpowiedzi (41)

Ostatnio pomogłem jakiejś sikorce w metrze wnieść doń walizkę, która była dość ciężka. Ładnie mi podziękowała i się przedstawiła, ja zrobiłem to również. Wtedy ona zapytała "co robisz w Warszawie?" No to odpowiadam, że pracuję itd. Zrewanżowałem się tym samym pytaniem w jej kierunku, a ona nagle wytrzeszcza oczy, robi się delikatnie czerwona i zapowietrzyła się mocno i wykrztusiła:
    - TO PAN NIE WIE? Jestem aktorką z serialu Lekarze!
    - Ale ja nie oglądam telewizji...
    - No jak Pan może!

#coolstory #ddariel
    pokaż całość

odpowiedzi (39)