:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ocena wszystkich dzisiejszych żartów #primaaprilis #heheszki #smiesznyobrazek

odpowiedzi (14)

Zrobiłem właśnie dobry uczynek. Może to drobnostka ale jednak. Stoję sobie w wchuj długiej kolejce w cerfurze po fajki. Nie wiem jak w innych miastach ale w #szczecin stoisko z fajkami jest oddzielnie, poza kasami. Jest ono połączone z sprzedażą hot dogów które kosztują...

pokaż spoiler 1,50zł bez surówki, 2zł z.

Na koniec kolejki podchodzi babka, widać że ma coś nie tak z głową . I zaczepia każdego mówiąc, że jest bezdomna i jest głodna i czy kupił by jej pan/pani coś do jedzenia. Na 6 osób które stały za mną, każda powiedziała nie. Podchodzi do mnie z tym samym tekstem na co ja z uśmiechem mówie, że moge jej kupić hot doga jak chce. Ta ucieszona podziekowała i czekamy razem. Kupiłem fajki, ona dostała hot doga, a na odchodne wręczyłem jej jeszcze 2 bony sodexo za 5 zika aby poszła na sam i dokupiła sobie coś.

Mina ludzi w kolejce bezcenna. Jak by każdy miał wyrzuty sumienia, że ją olał bo kurwa 2 zł to mega majątek. A ja szczęśliwy poszedłem w swoją stronę.

#truestory #pomagajzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (61)

wczoraj zaatakował mnie #niebieskipasek zainfekowany wirusem Sebola.
    Komórki rakowe gotowe? ja to "P". "D" to była Karyna od mojego dość dalekiego kumpla, a "K" to jej obecny gach.
    #bekazpodludzi #rakcontent #facebookcontent

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (25)