:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pierwszy raz w życiu - zamiast na żonę, dziecko i inne wyimaginowane problemy - postanowiłem wydać hajs na topową kartę graficzną z 4 gigabajtami ramu (z czego 0,5 walencyjne). Nigdy nie czułem się tak dobrze oraz pewnie siadając w fotelu, odpalając blaszaka i słysząc piszczące cewki zwiastujące płynne 120fps i 4k w każdej sytuacji.

#pcmasterrace

odpowiedzi (64)

Beka z mirków dziś przeporządna.

- oooo kubki, solgaz taki ekstra, popuszczam w gacie nad płytami bez płomienia
    - Kuba zrobił sobie zdjęcie z #kuzniarholdys? hurrr durrrrr, co za zjeb, na stos z nim!

Serio, gorzej jak w podbazie, gdzie nawet dzieci się na siebie o byle gówno aż tak bardzo nie obrażają. No, ale taaak, część elyty internetu zwyzywała bogu ducha winnego chłopaka i teraz siedzi dumnie przed komputerami z poczuciem epickiego winu nad wrogiem wypokowych standardów, pic related xD

A Ty Kuba ( @jakub-biel wołam) się trzymaj, widzimy się na uczelni ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#aferabiela #bekazmirkow
    pokaż całość

odpowiedzi (48)

Słyszeliśmy, że nasza pozycja na mirko jest od wczoraj poważnie zagrożona...
    Nie poddamy się tak łatwo - pokażcie co potraficie. Nasza redakcja też lubi zdjęcia!

#aferabiela

odpowiedzi (83)