Gorące dyskusje ostatnie 12h

kto miał taki daje plusa #gimbynieznajo

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

Mirki grały? Świetna gierka. (ʘ‿ʘ)
    #staregry #gry #gimbynieznajo

Kurwa mirki, ludziom już całkowicie odpierdala. Ja już pogodziłem się z tym, że niektórzy ludzie nie dotarli na szczyt łańcucha pokarmowego i wpierdalają zieleninę (czytaj weganie i wegetarianie) i jestem w stanie to zaakceptować. Oczywiście dopóki na siłę nie zaczynają przekonywać mnie do swoich poglądów i uważać się przez to za nadludzi i obrońców wszelkiego stworzenia.

Ale kurwa ja pierdolę jak ostatnio widzę wpisy tych samych ludzi bo nagle ubzdurali sobie, że ich psy i koty także będą karmione bez mięsa bo oni nie jedzą to witki mi opadły. Nosz w dupę jeża, chcesz to żryj tą trawę czy szczaw z nasypu kolejowego ale daj zwierzęciu chociaż pojeść, Kot drapieżnik, czy pies musi mięso wpierdalać bo tak go natura zbudowała i tak pan Bóg przykazał.

I serdecznie życzę wam #podludzie aby wasz zwierzak, którego zmuszacie do takiego barbarzyństwa przejrzał w końcu na oczy i w czasie snu na mięsnym głodzie łydki wam opierdolił albo kawałek nosa- to wtedy obudzicie się z tego waszego jobla.

W dupe wam kawał schabu z kością jebani sadyści.

#bekazwegetarian #wegetarianizm #weganizm #patologiazewsi
    pokaż całość