Wpis z mikrobloga

Kilka obraźliwych, mizoginicznych, rasistowskich i obleśnych #czarnyhumor żartów z dzisiejszego topicu most offensive jokes AskReddit z #reddit. Jak się łatwo obrażasz to nie czytaj

1)

- Dlaczego dzieci w Afryce nie mogą brać leków?


2)

- Jak zdobyć numer żydowskiej dziewczyny?


3)

Mężczyzna poszedł do ginekologa i mówi: - Potrzebuję środki antykoncepcyjne dla mojej 10-letniej córki -

Ginekolog zdziwiony: - Pana córka ma dopiero 10 lat i już jest aktywna seksualnie? -


4)

Jaka jest różnica między Pakistańską podstawówką, a siedzibą Talibów?


5)

Jak się nazywa bezużyteczna fałda skóry naokoło cipki?


6)

Do baru wchodzi: Ksiądz, pedofil i złodziej


7)

No więc robiłem minetę tej lasce i nagle czuję końską spermę. Pomyślałem sobie:


8)

Jaka jest różnica między małym żydkiem a harcerzem


9)

Co jest gorsze od wyssania 12 surowych małż z pochwy swojej babci


10)

Mam mieszane odczucia co do aborcji


11)

Jak postąpić gdy epileptyk wpadnie do basenu


12)

Słyszeliście ten dowcip o dziecku z AIDS?


13)

- Wy młodzi jesteście za bardzo uzależnieni od technologi - powiedziała moja babcia


14)

Do baru wchodzi Chińczyk i mówi do czarnego barmana: - Dawaj browara czarnuchu -

Barman zszokowany odpowiada - Hej, hej kolego, nie możesz tu przychodzić do mojego baru i mówić takich rasistowskich rzeczy -

Chińczyk na to: - Nie #!$%@? czarnuchu tylko lej browara -

Barman pyta: - A jakbyś się czuł jakbyś ty stał za barem a ja bym wszedł i zaczął Cię obrażać? -

Chińczyk wzruszył ramionami i mówi: - #!$%@? -

No więc zamieniają się miejscami: Chińczyk staje za ladą, czarny barman wychodzi na sekundę z baru, wraca i mówi: - Lej browca żółtku -


15)

Czemu czarni płaczą w trakcie stosunku?


16)

Co się stanie spróbujesz połączyć DNA człowieka i kozy?


17)

Co zrobić gdy twoja zmywarka odmówi nagle pracy?


18)

Odludną górską drogą jedzie mężczyzna. Nagle widzi na poboczu ślady okropnego wypadku. Samochód zawinięty wokół drzewa, kierowca i pasażerka ewidentnie nie żyją, a ich mózgi spływają po masce. Tuż obok dostrzega małą dziewczynkę, siedzącą na skarpie, której cudem nic się nie stało. Wysiada z samochodu, podbiega do niej i pyta:

- Co się stało dziewczynko? -

Ona odpowiada przez łzy

- Jechaliśmy... nagle wyskoczył jeleń... tata próbował ominąć... wpadliśmy w poślizg... uderzyliśmy w drzewo... moja mama i tato ... oni... nie żyją-

Na to facet się rozgląda dookoła, rozpina rozporek i mówi:


19) Dlaczego kobiety udają orgazmy?


20) Dlaczego Etiopki robią najlepszego loda?


Super hardcore:

Mały Karol w dniu swoich urodzin wbiega do sypialni rodziców i pokrzykuje:

- Tato! Tato! Zgadnij ile mam lat! -

- No nie wiem synu, powiedz -

- Siedeeeeeeem!! -

- Łał, duży z ciebie byk, biegnij powiedzieć dziadkowi -

Chłopiec w podskokach zbiega po schodach do dużego pokoju gdzie jego dziadek siedzi czytając gazetę; i mówi:

- Dziadku, dziadku! Zgadnij ile mam lat! -

- Hmm, pozwól dziadziowi sprawdzić -

Dziadek odkłada gazetę, wstaje i klęka przed chłopcem. Obraca go tyłem do siebie i wsadza swoją pomarszczoną wiekiem rękę do jego spodni, aż pod samą bieliznę. Łapie za penis i miętosi go parę chwil. Następnie zjeżdża ręką na jądra, maca i delikatnie ściska każde z nich pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym. Obraca chłopca przodem do siebie, ściąga mu spodnie i majtki, ostrożnie łapie jego mały penis i bierze na moment do ust. Parę sekund mlaska, ciumka i mówi:

- No Karolku masz siedem lat -

- Łał dziadku! Skąd wiedziałeś!? -

  • 23
Jak się nazywa bezużyteczna fałda skóry naokoło cipki?


- Kobieta


@dobrabajera: Ale to jest przekształcone z żartu o mężczyźnie...

Kobiety nie są bezużyteczne. Ktoś musi zbierać brudne skarpetki z ziemi, robić kanapki a i usta też się czasami przydają ( ͡° ͜ʖ ͡°)