Wpis z mikrobloga

Uwielbiam każde AMA, opisujące upadek.


@Colos: nie tylko ty :) Wykopki lubią historie i ludziach którzy mają gorzej niz oni i updali na dno...

Jakbyś miał więcej i lepsze życie to by cie zjedli z zazdrości :D
@fotexxx: Nie chodzi o radość z czyjegoś upadku, tylko raczej opis jego myśli przy podejmowaniu decyzji. Czasami można znaleźć podobieństwo w swoich myślach. Zawsze to jakaś szansa na zapalenie lampki ostrzegawczej u siebie, bądź kogoś.


( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Colos: ja mam pomysł na zajebiste AMA gdzie zasypia cie plusami...napisz tak jak wyżej o alkoholizmie i prezesurze w dużej firmie...do tego dodaj ,że jak byleś już na dnie to wybrałeś się na wiec #jkm i on tam cie dotknął i twoje życie sie odmieniło :D

Sukces gwarantowany :D
@fiszu86: Dzisiaj niestety nie uda mi się tego zorganizować, gdyż zarówno ja jak i ten pan musimy mieć wolny czas. Ale jest zainteresowanie i niebawem to ama się pojawi.

Do wszystkich: Proszę o trochę cierpliwości i zachować czujność, na dniach wieczorem zrobię to ama i postaram się załatwić jakieś pismo z tego ośrodka celem weryfikacji.

Pozdrawiam.
@Apexton: zaczynał pod koniec lat 90 i przez około 10 lat, ale dokładnie nie wiem, najprawdopodobniej ama będzie w środę i wszystko dokładnie zostanie podane. Bo ten ośrodek jest w Boguszowie - Gorcach i dopiero pojutrze będę w tamtych stronach.