Wpis z mikrobloga

@micze: Jak dla mnie marketingowo byłoby to świetne zagranie. Gość jest mega popularny i trafia do ciut innego elektoratu niż JKM więc poszerza bazę wyborców. Gdyby zrobił tour po Polsce to frekwencję miałby zbliżoną do Korwina a jakby zrobił czasem jakieś spotkanie razem z JKM to wtedy już serio trzeba by wynajmować hale sportowe bo przecież największe aule na uniwerkach to już na samego Korwina są sporo za małe.
@Velati: Daj spokój... Czym się będzie zajmował? Teriami spiskowymi? Zamienimy Macierewicza na Maxa?

Kiedyś go lubiłem nim mu odpaliło teraz już nawet go nie oglądam (po co się denerwować?)
@Velati: zawsze myślałem ze jego kanał to kryptokampania tylko ja obstawialem bardziej ze kiedy nadarzy się okazja(najpierw trochę na miesza powie trochę to co ludzie chcą usłyszeć) to wystartuje na prezydenta. Chyba ze teraz ta propozycja wyszła bardziej z knp i ocenił ze będzie mieć większe szanse, jeżeli to w ogóle prawda
Od początku uważałem, że KNP powinna namówić Kolonkę a także Cejrowskiego, Pilipiuka, Fijora, Jarosława Grzędowicza a nawet Ziemkiewicza (do senatu a nie do sejmu) do startowania w wyborach z list KNP. Kolonko byłby idealnym kandydatem na prezydenta.
@RPG-7: Z tą różnicą, że ma swoją grupę odbiorców, a Adamek poza sportem to swoją elokwencją jednak tylko odstraszał. Mi osobiście jest wszystko jedno.