Wpis z mikrobloga

#miud #przegryw

-baw się z koleżanką w przedszkolu albo w piaskownicy

-babcia, mama, starsze kuzynki:

-hahahaha anon ma dziewczyne ale fajnie, wszyscy chodźcie, zobaczcie anon bedzie sie całował

-#!$%@? przypał

-przyjaźnij sie w podstawówce z taką fajną dziewczyną, żartujecie sobie ze wszystkiego, idealne poczucie humoru, bardzo ładna, inteligentna, ona zawsze czeka na ciebie, i udajecie męża i żone

-koledzy to z czasem zauważają:

-hahaha anon ma dziewczyne, będą sie całować napewno, haha co za debil xD TOP BK

-#!$%@? przypał

-gimnazjum

-staraj sie tym razem bardziej dopasować do reszty chłopaków i tbw na dziewczyny

-nagle wszyscy mają loszki

-hahaha anon jesteś gejem? masz dziewczyne? A masz już sperme? Walisz konia? Geju #!$%@? w dupe srany. Anon gej i pedał top BK xD Ej chłopacy zostawcie go, bo was wysra w szatni na wfie xD

-depresja mocno

-liceum

-myśl że jak idziesz do liceum to ludzie będą mądrzejsi i wogóle w porządku, bo patolnia poszła do zawodowki i że tym razem będzie fajnie i znajdziesz sobie dziewczyne

-anon a masz sperme? Ty geju #!$%@? xD Twój stary to cwel haha top bk, twój stary jest gejem a twoja stara to #!$%@? cwelu #!$%@? xD miałeś kiedyś dziewczyne? haha. Zabij sie śmieciu.

-miej depresje i nieudane myśli samobójcze

-bądź ateistą, ale módl sie do boga by dzisiaj dali ci spokój

-heh bóg ma cie w dupie

also

-bądź guwniakiem 7-8lvl

-każda spotkana babcia, ciocia, koleżanka mamy, obca kobieta na ulicy, wszystkie do mojej mamy:

-ohohohoho ale twój syn ma długie rzęsy, wygląda jak dziewczyna, ale śliczny ja nie moge :3

-i tak za każdym razem

-wszystkie ciocie no nie moge sie napatrzeć na te twoje rzęsy, sama chciałabym takie mieć

-miej tego wszystkiego dość i obetnij rzęsy nożyczkami

-wszyscy wrzask, dostań lepe na dupe kablem pare razy

-hurr durr mogłeś sobie oko stracić, już nigdy nie będziesz miał takich pięknych rzęs zawiodłeś nas #!$%@?

-do dziś nie rozumieją czemu obciąłem rzęsy

-25 lvl here
  • 23
przedszkole to w ogóle był wyluzowany state of mind. ja pamiętam jak chciałem się pochwalić nowymi majtkami z batmanem. zdjąwszy gacie, koledzy z podziwem patrzyli na logo superbohatera, po czym panie przedszkolanki zaniepokojone przybiegły i podciągnęły mi spodnie. :( solidarnie wytłumaczyliśmy, że chodziło tylko o batmana, mam nadzieję, że uwierzyły. bo #!$%@? jeśli teraz krąży wśród ich znajomych historia o pewnym dzieciaku, który w przedszkolu miał pedalskie zapędy.
@miud:

-myśl że jak idziesz do liceum to ludzie będą mądrzejsi i wogóle w porządku, bo patolnia poszła do zawodowki i że tym razem będzie fajnie i znajdziesz sobie dziewczyne


-25 lvl here


Ja idąc do technikum byłem w szoku jak spokojnie i kulturalnie może być w miejscu gdzie na korytarzu kręcą się o 4 lata starsi. Zero gnojenia, zaczepiania, fajeczką poczęstowali itp. Z resztą jako jeden z pierwszych roczników, którzy