Wpis z mikrobloga

@surlin: Nie ma sensu @barteq_g zaraz Ci wyskoczy, że Ameryka to, tamto...

Oczywistym faktem jest to że Rosja odpowiedzialna jest za ten konflikt. Chociażby skąd do cholery "terroryści" mieliby taki sprzęt? Zobacz sobie jakie chore rzeczy u nich w telewizji wygadują o Polakach i sam ten fakt pozwala wiele sądzić o obecnej polityce Rosji.

Jasne @barteq_g możesz sobie mówić, że to jest bzdura, to samo mogę powiedzieć Tobie, ale co z
Jasne @barteq_g możesz sobie mówić, że to jest bzdura, to samo mogę powiedzieć Tobie, ale co z tego wyniknie? Jeżeli już oskarżasz, że to bzdury to chociaż coś dodaj do tego.


@siemanko: Nie ma twardych dowodów. Rosja traci na samym domniemaniu, że coś ma z tym wspólnego.

Po katastrofie smoleńskiej jechano po tych którzy po kilku dniach wiedzieli już wszystko. Teraz widzę, że jest odwrotnie.
@surlin: Fakty? Jakie korzyści odniósł Putin po tej katastrofie?


@barteq_g: Stan przed katastrofą:

Wojska Ukraińskie dzień w dzień odbijają kolejne miasta, tylko patrzeć końca konfliktu + oczywiście wiele worków z ciałami Rosjan wracających z "wycieczek" na Ukrainę.

Stan po katastrofie:

Strefa ok. 40km wokół miejsca katastrofy gdzie ustanowiono zawieszenie broni. Dziwnym zbiegiem okoliczności obejmuje większość zajętych przez separatystów terenów...

Niekończące się negocjacje, ba nawet już był pomysł aby pozwolić im
Wojska Ukraińskie dzień w dzień odbijają kolejne miasta, tylko patrzeć końca konfliktu + oczywiście wiele worków z ciałami Rosjan wracających z "wycieczek" na Ukrainę.


Stan po katastrofie:


Strefa ok. 40km wokół miejsca katastrofy gdzie ustanowiono zawieszenie broni. Dziwnym zbiegiem okoliczności obejmuje większość zajętych przez separatystów terenów...

@surlin: Wojska Ukraińskie lada dzień mają sobie poradzić z separatystami a tu nagle, nie mogą dostać się do miejsca katastrofy? Coś to wszystko naciągane.
@barteq_g: nie jest tajemnicą, w jakim stanie jest ta armia, zresztą nikt nie mówi, że poradzą sobie lada dzień. Że poradzą, ale trochę to zajmie. A jak widać samolot upadł dokładnie w środku terytorium separatystów, przy granicy LNR i DNR. Wejście tam nie jest obecnie fizycznie możliwe.

Natomiast kurde, to nie jest specjalnie trudne do wydedukowania, że ktoś, kto daje niewyszkolonemu motłochowi nowoczesną broń przeciwlotniczą jest pośrednio odpowiedzialny za to, że
@Fren: Pro rosyjskość? Dlaczego? Bo ktoś nie wierzy w papkę medialną? Bo ktoś nie ufa zachodowi równie mocno co Rosji? Bo ktoś wie, że Białoruś czy Rosja w porównaniu do Ukrainy to ostoje normalności?

Jeżeli Ci się tylko chce, to możesz poczytać moje stare wpisy gdzie widać wyraźnie, że jestem antykomunistą i nie znoszę zarówno komunistów jawnych jak i tych przemalowanych na demokratów. Tak, Putina też nie lubię, wiem do czego
@barteq_g: Jestem ciekaw jaka by była twoja opinia jak by w naszym kraju, Ślązacy wystąpili zbrojnie przeciwko "polskiemu okupantowi" prosząc jednocześnie o pomoc Federacje Niemiecką? Też byś tak samo szczekał? Rosjanie zarówno w obwodzie Lugańskim jak i Donieckim to mniejszość, nie stanowią nawet 40% tamtejszej ludności, więc jak się nie podoba im życie na Ukrainie, to niech #!$%@?ą do Rosji... Proste, a jednak przez takich ludzi jak ty "Korwinoców" trudne do
Jestem ciekaw jaka by była twoja opinia jak by w naszym kraju, Ślązacy wystąpili zbrojnie przeciwko "polskiemu okupantowi" prosząc jednocześnie o pomoc Federacje Niemiecką? Też byś tak samo szczekał?


@MultiSamuelson: Ty rozumiem byś ich spacyfikował? Tych co wyjeżdżają na stałe na zachód też trzeba rozstrzelać bo nie chcą żyć w Polsce?

więc jak się nie podoba im życie na Ukrainie, to niech #!$%@?ą do Rosji... Proste, a jednak przez takich ludzi
@barteq_g: Jak mam rozumieć, jak wybuchnie wojna domowa w Polsce to mamy nic nie robić tylko pozwolić "powstańcom" na robienie wszystkiego co chcą?

"Ty rozumiem byś ich spacyfikował? Tych co wyjeżdżają na stałe na zachód też trzeba rozstrzelać bo nie chcą żyć w Polsce?"

Tak, spacyfikował bym ich. A co do reszty twojej papki to się nie odniosę, bo widać iż czytanie ze zrozumieniem to zbyt duże wyzwanie jak na twój
@MultiSamuelson: Jeżeli chcesz dyskutować na poziomie cywilizowanym, to proszę powstrzymaj się od obelg pod moim adresem.

Jak mam rozumieć, jak wybuchnie wojna domowa w Polsce to mamy nic nie robić tylko pozwolić "powstańcom" na robienie wszystkiego co chcą?


Nikt się nas o to nie zapyta.

Nie rozumiem dlaczego z góry ustawiłeś mnie po stronie Rosji skoro ja nie jestem po żadnej ze stron.
@barteq_g: zgadzam się z Tobą bardzo jak chodzi o ostatni akapit, jak i również zdążyłem zauważyć, że dzielisz ze mną nienawiść do czerwonego, więc tym bardziej mnie dziwi niechęć do Zachodu. Nie jesteśmy samotną wyspą, żaden kraj nei da sobie rady samotnie. W dodatku kulturalnie i cywilizacyjnie jesteśmy od 966 roku częścią zachodu. Nie uda nam się, w naszej sytuacji geopolitycznej neutralność. Nie jesteśmy na uboczu jak Szwecja, ani w górach
@Fren: A ja uważam, że powinniśmy prowadzić własną politykę zagraniczną i lawirować jak najbardziej w celu zachowania neutralności. Zachód nie raz udowodnił, że w razie czego Polska ma za zadanie być kozłem ofiarnym. Chyba się zgodzimy?