Wpis z mikrobloga

Dobra, chyba już raczej nie będę handlował ani obstawiał, bo nareszcie się od tego uwolniłem =D (dzięki NetCode, jestem z was dumny :)). Normalnie powinien być #boldupy, ale to #hazard, jak wiadomo zamiast na hazard itemami, lepiej poswiecic na trenowanie ciala i umyslu :D <- bo mi ostatnio duzo czasu zajmowal.

Przejdźmy do rzeczy. Jak uzbieram 50 plusów w tym komentarzu, to zdradzę wam sekret JAK zarobić na csgolounge. Osobiście zarobiłem.hmm.ponad 100 dolców :D. NIE CHODZI O OBSTAWIANIE..

Jeżeli ktoś go zna, to na pewno mniejszość//.

Powodzenia :D

#csgolounge #zebrajzwykopem #januszebiznesu

100% legalny, ucierpiec moze tylko reputacja :)
  • 73
Będzie 50 plusów to otrzymacie szanse zarobienia niezłych kokosów. Plus was nic nie kosztuje, a będę wiedział, że są zainteresowani.
@SzlachcicPolny: -nie moglem itemow odebrac z lounge to wylaczylem steam guard - 15 dni blokady, pozniej usunalem ciasteczka i zalogowalem sie - kolejne 7 dni blokady = 21 dni blokady wymiany przez swoje bledy i znudzilo mi sie to.
JA WIEM CO TO ZA PLAN, ZAKŁADAMY NOWĄ LIGĘ, GRAMY Z PÓL ROKU ZE SOBĄ BY NAS UWIARYGODNIĆ, JEDNYCH KREUJEMY NA KOSKÓW INNYCH NA SŁABIAKÓW, JAK BĘDĄ KORZYSTNE KURSY TO STAWIAMY WSZYSTKO NA SŁABYCH I USTAWIAMY MECZ

@Burzuazja: @Typiczny_Janusz: @Ozjasz_Goldberg: @ridlez: @bazyl666: @tertiz: @anewerror: @07zglosSie: @Sasiad: @robsonq: @Dworki: @Gumi5: @bartov: @Dishonored: @maxciekpl: @wojtekpodolsze: @bartek915: @
@kamdz: JA BEDE PRZEWODNIKIEM I ŻEBY NAS UWIARYGODNIĆ TO ZROBIMY ZAMIESZANIE W SKŁADACH ŻE SIĘ KLAN LIDER POKŁÓCIŁ Z VICE ZASTEPCA KLAN LIDERA O TAKIE SAME SKÓRKI NA U EM PE I PÓJDE RZĄDZIĆ SŁABSZYMI I BEDE WYGRYW POTEM