Wpis z mikrobloga

Co Ci producenci gier to ja nawet nie...

Jakis czas temu kupilem sobie na wyprzedazy Kingdom of Amalur w wersji ze wszystkimi dlc.

I powiedzcie mi Mirki, po jakiego #!$%@? dodawac te wszystkie wypasione bronie i zbroje juz na poczatku gry? Gram godzine smigam w jakis szmatach, nie zdecydowalem co jeszcze rozwijac, po czym trafiam do pierwszego miasta, patrze jest skrzynia.

No to zagladam, a tam tysiac pincet super eq z dlc.

Przeciez to niszczy cale zalozenie "od zera do bohatera", bo po zalozeniu tego gowna jestem taki wypasiony ze wszystko rozwalam.

Tak sie zdenerwowalem ze az gre wylaczylem.

#gry #steam #dlc #gowno #oszukujo
  • 9
  • Odpowiedz
@BaRi: #!$%@? to, zostaw w skrzyni i graj dalej jak gra sama w sobie zła nie jest.

Jak to kiedyś ktoś gdzieś napisał - cheaty i trailery kiedyś były za darmo, teraz to się nazywa DLC i jest płatne.
  • Odpowiedz
@BaRi: Słuchaj stary, taki amerykański Kevin albo Sam ma w dupie Twoją koncepcję od zera do bohatera. On woli zapłacić te kilka dolców, aby wcześniej skończyć grę i więcej czasu poświęcić w swojej ulubionej "restauracji" z wielkim złotym M ;)
  • Odpowiedz
@coolface: @Lookazz: Wiem ze nikt nie kaze mi tego uzywac, i ze moge to zostawic. Ale sam fakt mnie denerwuje niemilosiernie bo sobie przymierzylem ten eq jak wyglada i teraz bede mial ostry niedosyt, majac swiadomosc ze zamiast latac gdzies po piwnicach i podziemiach aby znalesc super kaptur, to moge skoczyc do pierwszego miasta i miec ultra helm:D.

@Obliv: tak sie denerwuje bo nienawidze takich ulatwien, wole zeby gra
  • Odpowiedz
@BaRi: Jak rozwiniesz crafting na początku gry, to po jakimś czasie sam sobie możesz zrobić przedmioty które są przegięte. Chodziłem w zielonych itemach przez pół gry i wtedy przynajmniej miałem jakieś wyzwanie, jak znajdziesz kilka fioletowych to rozwalasz wszystko zanim do Ciebie podejdzie, przynajmniej jeśli grasz magiem.
  • Odpowiedz