Wpis z mikrobloga

@przemyslaw-wipler Szanowny Panie pośle, proszę wyjaśnić dlaczego #knp przyjęło w swoje szeregi posła, który głosował w kilku sprawach niezgodnie z programem partii (szczególnie za podwyższeniem wieku emerytalnego). Rozumiem, że znał Pan posła Jagiełłę i miał Pan w tej sprawie wiele do powiedzenia. Co przemawia na jego korzyść i czy znane były Panu wcześniej głosowanie posła Jagiełły? Teraz byle płotka może zaorać Korwina na wizji zadając mu pytanie "Jak to jest, że mówił Pan o zamykaniu bandytów którzy podnieśli wiek emerytalny a przyjął Pan do partii jednego z nich".

O ile Pan miał czystą kartę bo głosował zawsze tak jak trzeba a do tego jeszcze wniósł Pan ogromnie pozytywną wartość medialną dla KNP dzięki swoim występom w tv to poseł Jagiełło nie dość, że jest nołnejmem to jeszcze lewakiem. Kuce się martwią więc proszę nie olewać tematu. #korwin #jkm #wipler
  • 35
@Velati: poniewaz libertarianinem staje sie po zlozeniu slubow. (Czytaj podpisaniu karty czlonkowskiej czy cos) Btw ile jest czlonkow knp rozgarnietych na tyle zeby byc hipotetycznym poslem? Poza tym zblizaja sie wybory samozadowe stad biora kogo popadnie.
@LibertyPrime: Po czym to wnosisz? Było jakieś oficjalne stanowisko partii/Korwina? Ja narazie widziałem tylko wypowiedź Wiplera, że rozmowy trwały już od kilku miesięcy. Btw, Sommer swego czasu mówił, że bardzo rygorystycznie będą podchodzić do spraw tego typu a potem padały deklaracje (dość luźne ale jednak) samego Wiplera, że decyzją partii jest aby był On jedynym posłem. Ja bym poczekał na oficjalną odpowiedź bo na pewno tego nie przemilczą, zbyt dużo ludzi
@Velati: Korwin napisał tylko skrótowo na fejsiku, że

Mamy drugiego posła. Do KNP wstąpił WCzc.Jarosław Jagiełło (Łódź, do tej pory niezależny). Kol.Jagiełło wszedł z listy PiS (z XIII m.), wystąpił z tej partii niemal od razu, głosował samodzielnie.
@LibertyPrime:

Ale jak to oszukany, przecież jak sam dobrze wiesz, głosowania nie są tajne.

Każdy z nas może prześledzić w internecie. Pan Janusz też nie jest nowicjuszem i sprawnie porusza się po internetach więc sądzę, że mógł sprawdzić.

Kto w tych czasach jeszcze wierzy w piękne słówka i ładny uśmiech?

Sam nie potrafię zrozumieć tej bardzo dziwnej decyzji. Wiem, że dziś zaszalałem trochę z hejtem, ale po prostu jak zobaczyłem głosowania
@LibertyPrime: Ja rozumiem, że nie każdy jest idealny, ale głównie zwracam uwagę na sam fakt, że podjął samodzielnie decyzję bez konsultacji z zarządem. Trochę to lipnie wygląda.

Nie mam nic do niego bo szanuję za szerzenie wolnościowych idei, ale czasem powinien się kilka razy zastanowić niż zrobić coś pochopnie. Jako prezes powinien traktować zarząd jako wsparcie dla swoich decyzji.