Wpis z mikrobloga

@Gacrux: kupiłem od pierwszego właściciela więc mam mam pełną książkę serwisową (ostatni wpis z tego roku), jak na razie zrobiłem nim ok 900 km i jestem ogromnie zadowolony, prowadzi się pewnie i bardzo przyjemnie. Spalanie nie jest przerażające a osiągi przyzwoite
@Kauabang: podobno ma tą kolumnę kierownicy stałą w miejscu... znaczy się, niewiem jak to nazwać... na kierownicy ta część z poduszką i klaksonem jest nieruchoma niezależnie od kręcenia kierownicą...

fajne to to, czy raczej do zbędna i niewygodna rzecz?
@Kauabang: z zewnątrz piękne auto :) ciekawe jak się prowadzi, nigdy nie miałem okazji. Jeżdżę 307 z tym samym motorem, tutaj trochę słabo, ale C4 ma z 250 kilo mniej, to powinno już jakoś w miarę się odpychać :) (206 idzie jak burza)

Z ciekawości, jakie spalanie masz po tych 900 km?
@Kauabang: Mi zbrzydły francuskie auta po tym jak w swojej poprzedniej cytrynie padła elektronika odpowiedzialna za przednią wycieraczkę i wymiana (oryginalne części) miała kosztować 1400 złotych... Skończyło się na nieco tańszym przełożeniu części z tylnej do przedniej :(
@Kauabang: hah, poniżej 6 to u mnie tylko z górki :D przy 120 kph bardzo podobnie, ale w mieście już 9-9,5. Choć nie ukrywam, że wskazówka często w okolicach 4k obrotów lata szukając mocy ;) ale przynajmniej silnik trwały i niezawodny, będziesz zadowolony na dłuższą metę :)
@Kauabang: Fajnie, że swój własny, ale jak było cię stać na coś takiego, to spokojnie mogłeś poszukać ciekawszej fury, np. jakiegoś prawdziwego coupe :) Może to nie golf, ale i tak samochód dość pospolity. Takie moje zdanie, ale ja lubię nietypowe samochody i z tego powodu niektórzy mówią, że jestem dziwny (więc się nie przejmuj xD).
@alan11: też lubię auta nietypowe, dlatego mam Celicę V-gen. Problem w tym, że rodziny tym nie przewiozę, więc auto raczej idzie w odstawkę. A szkoda, bo jak na 22-latka jest w stanie idealnym. No i ma tylko 220k przebiegu :)
@Kauabang: ladnie wypucowane. Plusik. Ja nie cierpie miec brudnego samochodu' pozatym lubie spedzac ta godzinke na myciu i pucowaniu. Zona zawsze sie wkurza ;)