Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak zgniłem xD zadzwonił do mnie kumpel, z którym dawno się nie widziałem. mówi, że chce się spotkać itd xD spytałem na fejsie o co chodzi, a on, że to nie rozmowa na fejsa ani telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale nic nie podejrzewałem..dopóki nie zaprosił mnie do biura. poszedłem tam, usiadłem a on zaczął rysować jakieś tabelki, wykresiki itd. od razu pojąłem o co chodzi i spytałem czy chodzi o fm group, a on otworzył szeroko oczy, przestraszył się i powiedział, że to inna firma, ale chodzi też o mlm. byłem w szoku, jak on to wszystko tłumaczy, mózg wyprany do reszty xD gadał coś o mercedesach itd, pozniej pokazywał mi jakieś perfumy. zobaczyłem kartę

jak postępować z nowymi


wziąłem to do ręki, a on zmieszany mi to zabral i powiedział, że to nieistotne. jako, że jestem wykopowym zawiadiaką, powiedziałem mu, że chętnie się z nim spotkam jeszcze raz zeby mi objasnil wszystko od początku.

więc tu kieruje prosbe do was - dajcie jakies pytania zeby pośmieszkować z niego, wszystko moge nagrać :D

#mlm
  • 6
@StacjeTV: ostatnio moja znajoma, z którą nie rozmawiałem dwa lata też mnie o spotkanie poprosiła. Również mlm. Dostałem jakąś książkę, z której miałem przeczytać cztery rozdziały. Ile się uśmiałem czytając ją, to moje.
@vaxx: To samo miałem przeczytałem a on : to jutro podjadę i Cię zabiorę na kawkę stary brachu (znajomy którego nie widziałem 2 lata żadne bliski kumpel) chciał mnie z jakimś ich ''guru'' umówić. Powiedziałem że nie ble ble ble i na odchodne powiedział tak: dokładnie za rok się odezwę i jeżeli nie będziesz bardziej zadowolony ze swojego życia obiecaj mi że wtedy się zgodzisz. Aż się żem #!$%@? wystraszył a