Wpis z mikrobloga

Miraski moje drogie, znów zwracam się do was z technicznym pytaniem.

Potrzebuję kupić urządzenie wielofunkcyjne, tylko kompletnie nie wiem na jakie parametry patrzeć, jakie firmy etc.

Zależy mi na taniej eksploatacji, możliwości skanowania oraz kopiowania dokumentów.

Ostatnio jako drukarkę poleciliście mi Brothera 2130, sprawuje się świetnie i jestem mega zadowolony z zakupu.

Czy kwota do 300zł wystarczy, czy jednak troszkę więcej trzeba będzie wyjąć z portfela?

#drukarki #druk #hardware #komputery #grafika ? - dodałem ten tag, po powinniście znać się na tym :)

Pobierz Q.....y - Miraski moje drogie, znów zwracam się do was z technicznym pytaniem. 



Po...
źródło: comment_NICdNH9STIx7Pcwq66DwkKeS6EiqAnHp.jpg
  • 6
@jurny_juhas: Interesuje mnie tylko monochromatyczna, kolor jest kompletnie zbędny. No i wydaje mi się, że laser właśnie będzie najlepszym rozwiązaniem, tylko model... 1510E będzie się dobrze sprawować w gospodarstwie domowym? (jakieś dokumenty drukowane, w domu licealista i gimnazjalista)

Sprzęt ma iść do teściów.
bierz coś Brothera, do 300 zł możesz znaleźć np. J152W. Z zamiennikami do tego modelu nie ma problemu, na pewno są actis, active jet. Pewnie black point też, na allegro znajdziesz też pewnie spory wybór tanich zamienników.