Wpis z mikrobloga

Pamiętacie, mireczki, moją 'przygodę' z wczoraj? Otóż okazuje się (dziękuję @grzeszna @iszacht @kwirynal za uświadomienie mnie), że jest to gra miejska :D

Znalazłam stronę facebookową gry, tam też jest opisany regulamin, mirki wysłały mi stronę związaną z grą, gdzie umieszczony jest dosyć chaotyczny filmik przymoninający trochę ten z #ring. Do tego @grzeszna napisała mi tu i tu, że była w budynku, z którego kasety pochodzą i podobno jest tam odtwarzacz VHS, którego szukam.

Wybrałam się w to miejsce razem z @Grizwold i wygląda bardzo podobnie, jak w filmiku ze strony http://watch-me.pl/, tylko trochę bardziej "przyozdobione" na tę okazję. Okazało się jednak, że nestety zamknięte ( ͡° ʖ̯ ͡°) i że otwierają tylko na godzinę od północy do 1 w nocy, co jest jak dla mnie jeszcze bardziej #creepy :o ale mimo wszystko wybieram się, w końcu 6. punkt regulaminu mówi, że z zawartością należy się zapoznać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O ile przeżyję tą noc, jutro postaram się wyjawić, co filmik zawierał.

#tajemniczakasetavhs #coolstory #truestory #creepystory #wroclaw #gry #grajzwykopem #vhs #kaseta #zagadka #film
Pobierz 13czarnychkotow - Pamiętacie, mireczki, moją 'przygodę' z wczoraj? Otóż okazuje się (...
źródło: comment_0Cp4olRhHXt3rVdHlWKiE83h9ZUx4uX4.jpg
  • 24
@13czarnychkotow :Z niecierpliwością czekam co tam było ;) Ja widziałam wczoraj jakis creepy filmik, gdzie dziewczyna w mini sukience chodziła jak #!$%@? z dozą "nudzi mi sie" przed blokadą taką jaką stawiają na drodze,w razie jakiegos remontu czy konca drogi ;D Także ciekawe co jest na Twojej kasecie ;)
@stingah: Jaki fejk, jaki spam. Po prostu znajdujesz kasete na ulicy bo lezy i człowieka ciekawi co to jest. To prawdziwa gra miejska. A w tym lokalu powiem Ci, ze nie ma nic poza telewizorem i karteczkami małymi z obrazkami no i obrazami na scianach. To żaden lokal tylko jakas galeria a ta gra to czesć festiwalu T-mobile nowe horyzonty. Juz wszędzie fejków szukasz....