Wpis z mikrobloga

Nazwijcie mnie lewakiem, ale uważam, że większość wykopków to ciemnogród co można zauważyć po ostatniej sytuacji z #rafalala.

1. Dlaczego transseksualista/transseksualistka to dla Was nie człowiek tylko rzecz ("to coś")? Każdy ma prawo na równe traktowanie. Rozumiem, że Rafalala prowokowała tego agenta w celu wrzucenia tego nagrania do internetu, ale Wykop z niewiadomo jakiego powodu nienawidzi wszystkie osoby LGBT. WSZYSTKIE.

2. Dlaczego wszyscy odnoszą się do Biblii w przypadku homoseksualizmu? Przypominam, że nie każda osoba na Wykopie jest wierząca. Przy okazji: wszyscy się tak chwalicie racjonalnym myśleniem, a jak przychodzi sprawa bardzo starej książki (zwanej dalej Biblią) to już to racjonalne myślenie gdzieś ucieka i wierzycie "bo tak trzeba" pomimo tego, że nie ma żadnych dowodów na prawdziwość zawartości zawartej w owej książce.

3. Neuropa: u Was też logiki nie mogłem znaleźć. Dlaczego uważacie, że socjalizm/eurosocjalizm jest dobry? Najsprawiedliwszym i najbardziej naturalnym systemem ekonomicznym dla człowieka jest kapitalizm. Nie zauważacie tego, że władze światowe (bankierzy) chcą socjalizmu, by robić z Wami co chcą?

Pozdrawiam.

#oswiadczenie #wykop #neuropa #4konserwy

PS. #tylkolibertarianizm
  • 71
@cake__: Nienawidzi dlatego ze spodziewaja sie niewiadomo jakich praw. Jak ktos nie chce wynajac komus mieszkania bo sie brzydzi robienia homoburdlu to trzeba to usznowac.
@cake__:

Dlaczego transseksualista/transseksualistka to dla Was nie człowiek tylko rzecz ("to coś")? Każdy ma prawo na równe traktowanie. Rozumiem, że Rafalala prowokowała tego agenta w celu wrzucenia tego nagrania do internetu, ale Wykop z niewiadomo jakiego powodu nienawidzi wszystkie osoby LGBT. WSZYSTKIE.


Wszystkich traktuję równo.

Przebierzesz się w sukienkę, nazwę cię zboczeńcem.

Jakiś trans przebierze się w sukienkę - nazwę go zboczeńcem.
Lewica jest za socjalizmem, prawica za libertarianizmem/kapitalizmem. Chyba, że źle to zrozumiałem.


@cake__: Masz na myśli poglądy gospodarcze? Czy może "społeczne"?

Nasza wypokowa neuropa reprezentuje raczej ruch liberalny - w pełnym słowa tego znaczeniu. Nie widziałem by ktoś z nich kiedykolwiek wychwalał gospodarkę centralnie sterowaną czy rozbuchany socjal, wręcz przeciwnie, większość jest za wolnym (lub "wolniejszym") rynkiem i obniżaniem podatków, ale od konserw różni ich to, że poglądy liberalne rozszerzają też