Wpis z mikrobloga

Postępowy lewak, cham, chuligan co leje po mordzie innych, oblewa wodą w studiu szydzi z polskości i Polski. Jeszcze ocenia czyjś ubiór, wygląd i przekonania. Przebrzydły nazista europejski i heterofob.

Sam się oburza jak ktoś ośmieli się ocenić jego wygląd, ubiór, przekonania i wyzywa od faszystów, homofobów, a sam robi to samo ;).

Główny wpis jak i komentarz są na poziomie rynsztoku intelektualnego.

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa
Pobierz MWittmann - Postępowy lewak, cham, chuligan co leje po mordzie innych, oblewa wodą w ...
źródło: comment_JOEW6KUUOe8bj7EJOERP6FjKWDDlwV3b.jpg
  • 19
@Stachan: im więcej takich "artystów" i "bohaterów 25-lat wolności", tym gorzej dla lewactwa. Sami na siebie kręcą bicz.

Każdy kolejny agresywny dewiant wspierany przez lewactwo to jeden krok więcej ku normalności. Bo to, co w UE przeforsowali piorąc ludziom mózgi przez lata, u nas próbuje się wprowadzić jak najszybciej i bez pomyślunku.

Jeśli takie forsowanie chorych ideologii będzie wystarczająco dynamiczne, społeczeństwo odrzuci je z obrzydzeniem, tak, jak organizm odrzuca obcą tkankę.
@Stachan: Korwin sam pisał, że zwykli homosie to przydatni ludzie i że nie ma żadnego powodu by ich źle traktować etc. tylko geje robią im złą prasę.

I w pełni się z tym zgadzam.

Mam nadzieję, że przez ten cały burdel, jaki robią zawodowi geje i zboczeńcy, normalnym homosiom się nie oberwie, bo w sumie niczego nie są winni. Trzeba to mówić głośno, że środowiska prawicowe są przeciwko zboczeńcom, a nie
@Stachan: wydaje mi się, że póki nie zaczął się ten cały burdel propagandowy ze zboczeńcami w mediach, to ludzie o homoseksualistach mieli dużo lepsze zdanie paradoksalnie. Bo sobie gdzieś tam byli, nikomu nie wadzili, leśne dziady, które się oburzały wielce o wszystko powoli wymierały i wszystko zmierzało ku zdrowej normalności, gdzie nikt homosiów nie prześladował, a oni ze swojej strony nie naruszali poczucia estetyki i moralności przyjętego w społeczeństwie.

Tak czy
@Stachan: oby tak było.

Ale wiem jedno, to nie jest przypadkowe. Nie bez przyczyny "Krytyka potyliczna" jest dotowana przez państwo. Nie bez przyczyny dewianci na wykładzie nie zostali w żaden sposób ukarani. Ktoś ma jakiś plan, ale miejmy nadzieję, ze jak to w Polsce - zdrowo #!$%@?/#!$%@?ł jego realizację :)