Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Cholera jak mi dzisiaj na sercu ciepło. Polska odpadła z #euro16 a w gazetach,tv,radio tylko same pochwały i podziękowania. Nie ma hejtu(przynajmniej się nie spotkałem) na drużynę. Są same superlatywy. Jak mi się to podoba. Nawet u mnie w pracy większość malkontentów wszczymóje ryj i chwali. Brawo Polska. Brawo Polacy. Jestem z NAS cholernie dumny!!!!

 • avatar

  Dla mnie te Mistrzostwa Europy są ostatecznym końcem tzw. "Klątwy Bońka". Młodszym przypominam, że podczas Mundialu w 1986 r. po przegranej z Brazylią w 1/8 finału, wylewającym pomyje polskim dziennikarzom Boniek powiedział

  Wszystkim się w głowach poprzewracało. Już sam awans do mistrzostw jest wielkim sukcesem i że jeszcze zatęsknimy za polskimi awansami.
  Od tego czasu czekaliśmy 16 lat na kolejny awans na jakąś wielką międzynarodową imprezę. No i się doczekaliśmy, ale zderzenie ze światowym futbolem było bolesne - jeśli ktoś nie pamięta:

  MŚ 2002 - 2 razy w dupę, 1 wygrana, do domu
  MŚ 2006 - 2 razy w dupę, 1 wygrana, do domu
  ME 2008 - 2 razy w dupę, 1 remis, do domu
  ME 2012 - 1 raz w dupę, 2 remisy (do domu nie pojechali, bo już tu byli :P)
  Dopiero teraz udało się polskiej reprezentacji dokonać czegoś więcej, a nawet więcej, niż większość z nas mogła się spodziewać! Przypominam - awansowaliśmy dalej, niż Anglia, Czechy, Szwecja, Rosja, czy Chorwacja, czyli reprezentacje, które en gros jeszcze do niedawna mieszały Nas razem z trawą.
  Żyjemy w trzydziestosiedmiomilionowym kraju, który ma wspaniałe tradycje piłkarskie, który "wyprodukował" dziesiątki wybitnych piłkarzy, w którym niemal każdy młody chłopak na podwórku rżnie w gałę. Chyba w końcu nastał ten czas, kiedy ten potencjał musi wydać owoce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #euro2016 #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
  pokaż całość

 • avatar

  Mirki, co się odjebało to ja nawet nie.
  Jadę sobie wczoraj samochodem, dzwoni do mnie nieznany numer z "San Jose, CA". Odbieram wymęczonym głosem wracając z zajęć i słyszę "Hello, XXX from Apple Corporate Recruiting; am I speaking to Greg XYZ?" (ʘ‿ʘ)

  Niby nic a cieszy, trzymajcie kciuki za interview ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #apple #praca #ratowniknaemigracji pokaż całość