:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

CO XDDDDDDD

#heheszki

odpowiedzi (14)

Nowy poziom hardkorowej głupoty. Wmurowana płyta nagrobkowa w miejscu śmiertelnego wypadku motocyklisty.

#motomirki #motocykle #motoryzacja #wypadek #polakicebulaki

odpowiedzi (45)

Witam witam graczów.
    Wiem że jestem jebaną zielonką, przez co jestem podczłowiekiem na tym portalu. Zaraz usunę konto ale najpierw muszę wam opisać co się odjebało z moim #rozowypasek bo to mirki, ja nawet nie.

Zacząłem #studbaza w tym roku, 500 km od domu. Ona w podobnej sytuacji, też przejechała pół polski. Oboje lvl 19. Dwa tygodnie trwało zanim ją zaprosiłem do domu na hehe kino i wino ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poszliśmy w leasing. Kilka dni później okazało się że ona ma jakiegoś gacha jeszcze z #licbaza . Jako że jestem stulejarzem i przegrywem, który nie ruchał od bardzo dawna, wizja tego że ma faceta nie przeszkadzała mi, uznałem że odbiję bo jestem od niego na pewno lepszy. Z loszką zacząłem umawiać się coraz częściej, gadaliśmy prawie codziennie, ale ona w swej logice musiała być fair wobec całego świata co w praktyce oznaczało że nie dawała już nikomu. Naturalnie zacząłem naciskać żeby zerwała ze swoim facetem, ona mnie zapewniała że już zaraz, co się oczywiście nie działo. Ja dalej pantofliłem, ona dalej nie dawała włożyć #benis . Trwało to kilka miesięcy, ale że mimo wszystko miło z nią spędzałem czas, siedziałem dalej w tym gównie.

Po jakimś czasie stało się, zerwali ze sobą, dwa tygodnie później nawet zaczęli się nienawidzić więc wszystko #czujedobrzeczlowiek . Dziewczyna z zasadami, dalej nie da dupy jeżeli nie jest pewna miłości XD. Z jednej strony szanuję, ale gurwa siedzę w tym pół roku, mogłabyś w końcu przyjść na #seks . Naturalnie odmowa, ale do rzeczy.

Przychodzę wieczorem do loszki, zastosowałem jej taktykę lekkiej obojętności i szybko zasnąłem. Rano po szybkim leasingu, poszedłem do siebie. Od razu po wyjściu rozpętała burzę w wiadomościach, bo powiedzieć nie może, ale napisać już tak, że byłem jakiś nieswój, a ona była smutna, ale nie chciała mnie zadręczać swoimi problemami - czyli tym, że się pokłóciła z przyjaciółką, że jej były napisał jej coś chamskiego. Mało mnie to wszystko obchodziło bo byłem już całą sytuacją zły i zmęczony. Po krótkiej kłótni dostaję wiadomość: "jedyne czego mi brakuje to tego żebyś tak na prawdę nie pytając o zgodę, mnie kulturalnie wziął". No dostałem pierdolca. Ludzie, wszystko ma swoje granice. #50twarzygreya motzno. Ja tu kurwa jak chrystus narodów cierpię, jaja tak sine że podchodzą pod czerń, a ta mi pisze że jak mnie wygania z majtek to chodzi jej o to żebym tam został. Teraz jestem w trakcie odmawiania przyjścia wieczorem do niej. #wygryw czy #przegryw mirki?

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (65)