Wpis z mikrobloga

#listalewakow WIEDZA TO SIŁA

1. @stekelenburg2 - poziom lewacka steke/steke*

Listę lewaków otwiera oczywiście oberlewak, kajzer socjaldemokracji, piewca idei Judeopolonii, wielbiciel poliamorii, zapluty karzeł homoseksualnej rewolucji i bez wątpienia najbardziej zepsuty ze wszystkich neuropejczyków - stekelewak. Pamiętam gdy pierwszy raz ujrzałem bluźnierstwa jakie wypisywał bodaj w temacie smiesznypiesek, znanym prawicowym tagu (który tak szanuję, że nie wołam nadaremno). Wspominał coś o prawach zwierząt i, jakżeby inaczej, o socjalizmie. Serce jego jest czarne jak węgiel wydobywany z państwowych kopalni. Żywi się zawiścią i podłością, propaguje kundlizm i upadlanie się przez polski Naród. Przeprosił za Jedwabne cztery (!) razy.

SILNE STRONY:

+ zionie nienawiścią do Prawicy,

+ po jego lewackiej łusce spływają ciosy niczym po kaczorze,

SŁABE STRONY:

+ podbrzusze @stekelenburg2 jest nieosłonięte przez jego lewacką łuskę,

+ jest łasy na smakołyki i denary,

  • 13
@FilozofujacaCalka: @stekelenburg2: @Tamerlan: spodziewałem się, że neuropejczycy zaraz się tu zlecą i zaczną siać ferment. Niedoczekanie wasze wy skarlałe, bezwolne elementy opresyjnego systemu. Przyjdzie czas, że każde wasze obrzydliwie miano zostanie zapisane i zapamiętane w czarnej księdze zbrodni neuropy. Jeszcze wnuki waszych wnuków będą się za was wstydzić!