Wpis z mikrobloga

No dobra. Do godziny 00:00 dnia dzisiejszego, tj. 17.08 br. zbieram plusy. Po tym czasie wstawię rozdział analityczny swojej pracy magisterskiej nt. mikrobloga. Praca została zaakceptowana przez promotora i jest już wydrukowana i czeka na swoją obronę. Z wiadomych przyczyn pozakrywałem najważniejsze dane.

W pracy opisałem m.in. takich użytkowników jak @kamdz @Oskarek89 @TadeuszSynZygmunta @powodzenia aka lipaaa, który niestety jest teraz zbanowany, a nawet @sportingkielce i wielu innych. Co do tych, którzy przyczepią się do mojego krótkiego stażu na wykopie to oświadczam, że wykop można też przeglądać nie mając konta i robiłem to od co najmniej dwóch lat zanim postanowiłem do was dołączyć i w wielu sprawach się orientuję.

A zatem #zebroplusy można zacząć.

Dla chcących zaobserwować tag, na który wrzucę w/w rozdział zapraszam na #mirkomagister.

#studbaza #studia #zebrajzwykopem i wołam też #coolstory, bo w sumie żadnej pracy akademickiej o mirko jeszcze nie było.
Pobierz
źródło: comment_hEDICj9pQ24DYcyjyk3v8Q3MNr6gqVNx.jpg
  • 134
@PetiBery: stary, robiłem coś podobnego na tej samej uczelni, tym samym wydziale, i tym samym instytucie ;) Dasz na priv info kto Cię promuję bo mam dwa podejrzenia ale może to ktoś z moich kumpli ze studiów się zdoktoryzował i teraz jest twoim bossem :D