Wpis z mikrobloga

kolejne zdjęcie z #zagranico - pierwsza fotka zgarnęła 5 plusów, druga 28, więc teraz liczę na 51 albo ok 156 ( ͡º ͜ʖ͡º) (pięć też będzie super:))

jak wcześniej pytania o ustawienia/fotoszopa - komentarze, tam również inne zdjęcie (albo zdjęcia, jeszcze nie wiem), zrobione tego samego dnia, ale mające zupełnie inne barwy - mimo tego samego wnętrza, trochę pokazuje to stopień fotoszopowej ingerencji:)

budynek to Library and Learning Centre w Wiedniu autorstwa Zahy Hadid, część nowoczesnego campusu, który robi duże wrażenie

przy okazji mieszkałem w Wiedniu całe 3 miesiące, a bywałem parę razy, także jakby ktoś miał pytania co do samego miasta to w sumie też można

#fotografia #architektura #podroze #wieden #januszefotografii
źródło: comment_mCF6c261K9yRq7Ly1JiXPTJ6GsHmaNEP.jpg
  • 8
@skshyp: co warto zobaczysz na jednodniowej wycieczce w wiedniu? bede niedlugo studiowal w sankt polten (byles moze tam) wiec bede mial okazje tam pojechac.

btw bardzo drogo tam?
@pilovsky

jeden dzień to okrutnie mało na wiedeń:) w zależności od pogody:

- jeśli będzie dobra, to obowiązkowo Pałac Schönbrunn, a raczej jego 'zaplecze' czyli ogrody, a poza tym Innere Stadt, czyli dzielnice w centrum z katedrą i masą zabytków, tam można po prostu chodzić w losowe ulice i podziwiać:) w Wiedniu wokół tej dzielnicy jest ring komunikacyjny, gdzie jeżdzą tramwaje i samochody, także wiadomo jak się poruszać, można też po prostu
@pilovsky nie wiedziałem nawet, że mam zablokowane:) możesz wieczorem napisać, tzn możesz nawet zaraz, ale odpowiem bardziej wieczorem bo przez dłuższą chwilę mnie teraz nie będzie:)