Wpis z mikrobloga

@Bydle: ale jaka tu wina? ma prawo do rozporządzania swoim ciałem jak chce, ale po prostu nie mogę jednym słowem "kobieta" nazywać osoby, które się szanują i nigdy nawet nie założyły kusej spódniczki żeby dostać atencję w tramwaju, oraz takie, które pokazują wszystko wszystkim na dodatek za pieniądze.
@mateusz_ocet:kwestia semantyki. Idź do kulturysty i mu wygarnij, że jest szowinistyczną świnią, bo poszedł robić mięśnie żeby przypodobać się kobiecie. Skończ trolować - tylko dlatego że jakiś #rozowypasek Cię zdradził (lub cokolwiek innego) i stałeś się gorzki to Twoja sprawa. Jesteś na dobrej drodze jako pionier mojej #czarnolisto
@mateusz_ocet: hipokryzja tak mocno. Jak kobieta tak i facet pracują nad sobą - on mięśnie, ona szczupłość i jędrność - on chodzi bez koszulki na plaży, ona w bikini - on napina mięśnie, ona kołysze krągłościami - są modele i kulturyści, są modelki i "wybierz sobie coś jeszcze".

Pójdziesz dalej - gwarant #czarnolisto i nawet się nie obejrzę
@mateusz_ocet: nic nie musi obchodzić, ważne że ja będę miał spokój. I jeszcze obrażasz. Nisko, panie, nisko, aż muł zaciągasz.

Filtrujesz i interpretujesz fakty na korzyść własnego wydumanego światopoglądu.

A teraz alakhazam apsik bum cyk cyk, otwierają się wrota #czarnolisto, ciemno i głucho, przyzwyczaisz się.