Wpis z mikrobloga

@DawidOko: Przykład debilizmu typowego polaczka którego zaorałem

JA: Ja #!$%@?ę. Ten Ice Bucket Challenge nie jest tak durne "wyzwanie piwne" tylko ma CEL CHARYTATYWNY ale o tym minkrafty nie wiedzą. Żeby kogoś nominować trzeba wpłacić 10$ na ALS i oblać się wodą - jeśli chce się olać wyzwanie to płaci się 100$ ale minkrafty robią po swojemu byleby mieć fejm bo zrobiły challenge mając w dupie to na czym polega ....
Nie rozumiecie o co chodzi, kuce. Nikt nie mówi że jak w USA będą zużywać mniej wody to w Afryce jej przybędzie, tylko o to że społeczeństwa żyjące w dobrobycie nie doceniają tego że mają stały dostęp do świeżej wody. Dla nich to oczywista rzecz, ale dla ludzi z Afryki każda szklanka wody jest na wagę złota.
Co jeżeli Ci powiem ze wpłaciłem? moze przestań być wojownikiem klawiatury i poświeć czas na przykład na również wpłacenie na cele charytatywne.


@xDawidMx: przestań wreszcie traktować ich jak upośledzonych ludzi, jakoś żyli tam przez tysiące lat i im się krzywda nie działa, chcesz poprawić ich poziom życia? wyślij książki lub jedź powiedzieć im jak budować studnie czy uprawiać pole. ja nie wiem, to chyba jakaś pycha białych ludzi, że uważają trzeba