Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy i Mirkówny,

na wykopie jestem już od ponad 4 lat, ale teraz, z nowego konta zwracam się do was z ogromną prośbą. W najbliższych miesiącach planuje otworzyć food truck z jedzeniem. Głównym produktem będą świeżo wypiekane bagietki, z których będę robił kanapki. Chciałbym się skupić na sprzedaży porannej, tak w godzinach o 6-7 do mniej więcej 14-15 aby sprzedawać swoje produkty jako śniadania i lunche. Grupa docelowa to studenci i korpopracownicy. Wszystko mam już dograne, jedyne z czym mam olbrzymi kłopot to nazwa. Proszę więc was Mireczki abyście uruchomili swoje pokłady kreatywności i szare komórki i pomogli mi uporać się z tym problemem. Oczywiście nic za darmo. Niezależnie od tego czy użyje którejś z propozycji, osoba z największą ilościa plusików otrzyma specjalny kupon na 5 darmowych posiłków lub jeśli będzie spoza mojego miasta(które ujawnię na priv) jakiś inny prezent! A jeżeli użyje nazwy zaproponowanej tu na mirko, osoba, która ją wymyśliła będzie miała darmowe jedzonko 4eva!

Aha, co ważne, chciałbym uniknąć nazw w innym języku, najlepiej polskie, ewentualnie jakieś wstawki z angielskiego.

Prośba nr 2: oprócz swojej propozycji, podajcie w komentarzu, która jest najlepsza z poniżej listy, którą sam skleciłem.

pieke bagiete

bibułka na kółkach

drugie śniadanie

bułka na kółkach

kanapatka

kanapietka

bagiety za monety

bagiety z furgonety

bagietki z furgonetki

kanapki z kanciapki

bagieta z pieca

świeżo-jeż

jedzienie

z pieca jeż

jedź kanapkę

niedzwjedzie bagietki

niedźwjedzie z pieca

długa przerwa

kanapki do łapki

bag i etka

bag i ety

ranne kanapki

7.14 piec

7/14 kanapki

7.14 w piecu

714 Sandwich

kanapKarnia

Van Piec

Barter

Van Ranny

Ranny Van

Poranny Van

Wypiek poranny

Korytaż

Koryto

Korytruck

Mniamniak

Mniamka

jedzieNIE?

#!$%@?.

SZAMOtanina

Szamcar

Szamkar

szamAUTObym

Dobra carma

Kanapkar

Eatruck

NAJEbus

Naje Bus

#!$%@?

pojevany

zjevan

bagieton

Syty Van

Sytybus

Furgon

Barobus

barowóz

piecowóz

bagietowóz

kanapkowóz

foodbryka

bagietobryka

foodfura

fura bagiet

bagietofura

bagietkareta

kareta bagieta

Z góry dziękuję!

#prosba #pytanie #konkurs #rozdajo #myslimyniespimy

  • 65