Wpis z mikrobloga

@UlrikeM: Ale aż chciałem to sprawdzić. "Wkręt" jest szyty bardzo grubymi nićmi, na filmie nie ma nikogo kto chociaż przez chwilę by w to uwierzył. "Aktorka" strasznie słaba i nieprzekonywująca. No i jeszcze fakt tego że Wardęga to chyba wciąż mentalnie gimbus który nie wyrósł jeszcze z "HEHEHEHE #!$%@?Ć POLICJE". On naprawdę czepia się i szuka problemu tam gdzie ich nie ma.
@xDawidMx: No właśnie on ma ten problem że skupia się na kreowaniu problemów. "Łaskawy jestem, mimo, że po nagraniu policjanci byli dla mnie bardzo nie mili." Niczego na nagraniu nie widać, ale oczywiście łaskawa Matka Wardęga z Warszawy musi zaznaczyć że niczym Cezar oszczędza biednego policjanta który(czego Wardęga nie dostrzegł) zrozumiał żart. Cytując Lecha Wałęsę-"Skąd się biorą tacy głupcy?"
@xDawidMx: Zapewne każdy policjant gdy tylko na niego trafia sprawdza mu wszystko, włącznie z uszczelkami i trójkątem ostrzegawczym. Akurat policja potrafi być mściwa i zazwyczaj działa razem przeciw takim osobom z ich "czarnej listy"
@Lysy_i_slepy: No jak się jest debilem, to trzeba sie liczyć z reakcja otoczenia. Policjant zrobi kontrole, urzędnik przedluzy ci sprawę, a kucharz napluje do pizzy. Możesz mówić, ze są wredni i mściwi ale bez akcji nie ma reakcji. Albo inaczej - nie badz #!$%@? dla innych to inni nie będą #!$%@? dla ciebie.