Wpis z mikrobloga

@BaRi, @Tfor, @elektryk91, @daj_pan_spokoj, @eDameXxX, @morq i @Bobas

proszeni są o stawienie się w wiadomościach prywatnych. :)

ważne: do deployu appki na telefon potrzebne jest Visual Studio i aplikacja Application Deployment dla WP 8.1 (jest częścią najnowszego pakietu VS); jeśli ktoś nie ma tej aplikacji (czyli nie ma możliwości testowania appki de facto - niby jest to jeszcze w SDK, ale nam nie działało) to niestety odpada z listy (a na jego miejsce nie wchodzi nikt inny, żeby uciąć rozważania na ten temat).

#mirkowp #bojowkawindowsphone
m.....i - @BaRi, @Tfor, @elektryk91, @dajpanspokoj, @eDameXxX, @morq i @Bobas

prosze...

źródło: comment_Noc7KFcCt4IfL3frRYOQ5g5AqztZmjln.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@michalkosecki: Do tych co "wygrali": Nie męczcie się nawet ze ściąganiem SDK Lite, bo na tym i tak nie ruszy. Tak jak pisał Michał - potrzebne kompletne Visual Studio + appka Windows Phone Application Deployment 8.1.

PS. Nie musi to być Visual Studio z Update 3 - może to być zwykłe VS 2013, bez żadnych aktualizacji. Również wtedy ruszy, a do ściągnięcia jest tylko ~2GB zamiast 6GB ;)
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: żaden problem, tylko wtedy kafelek nie będzie przezroczysty.

trzeba pozwolić tej aplikacji na działanie w tle, a od strony kodu będzie ona zmieniała de facto wyświetlaną grafikę (tak. jak np. aplikacja Pogoda na największym kaflu)

napisz na priv o co chodzi z tym pomysłem na appkę. :)
  • Odpowiedz
@chore_kalafiory: być może są jakieś aplikacje trzecie (nie znam), natomiast samo WP ma takie narzędzie, ale wymaga wystawienia appki w sklepie (i wtedy widzą ją tylko wyznaczeni po LiveID testerzy), co z przyczyn technicznych jest na razie niemożliwe (appka będzie wystawiona w ten sposób w październiku). :)
  • Odpowiedz
@Bobas: Ja tam czekam na 9, nie widzę szczególnego powodu żeby przechodzić na 8.1, ale i też trochę zabaniłem sprawę, bo mogłem mieć upragde za mniej niż 100zł... :P
  • Odpowiedz
@JangoFett: @Tfor: działa zajebiście a tak naprawdę to nie wiem co mam napisać i czy jest jakaś klauzula. Wczoraj wyszla nowa wersja ale nie miałem czasu jeszcze wgrac
  • Odpowiedz
@JangoFett: chętnie się podzielę informacjami, ale póki co sam jeszcze tej apki na oczy nie widziałem ;p Z pewnych powodów na PC ciągle mam Windowsa 8, a z kolei na laptopie mam 8.1 32 bit, a do VS2013 potrzebny jest Win 8.1 x64.

Wkrótce coś zaradzę.
  • Odpowiedz