Wpis z mikrobloga

No #!$%@?łe co te dresy z pragi to ja nie. Przed biurem obsługi interesanta kłębi się tłum jak zwykle. Schorowana staruszka nieśmiało podchodząc pod salę pyta gdzie to się idzie i kto z państwa ostatni. I nagle wyskakuje dobrej klasy Sebix przepasany kołczanem i krzyczy na caly swòj pryszczaty ryj JA BABCI POMOGĘ! rozejrzał się wkoło wziął NUMEREK i zapraszającym gestem woła BABCIA wchodzi bez kolejki! konsternacja motzno ale brak odważnego co kolejki upilnuje. i tak oto odzyskałem wiarę w dresòw ze zamiast się uczyć pilnie od rana uczą ludzi normalnych ludzkich zachowań.

#kulturalnedresy #warszawa
  • 13
@introligat0r: jak jesteś taki pogromca fejków, to leć jeszcze dziś do SR na Pragę Południe i poproś o nagranie z monitoringu. Nie daje tylko gwarancji że obejmuje BOI i jest z dźwiękiem. A jeżeli dla Ciebie ustąpienie miejsca w kolejce i pomoc przy numerkach dla osoby - co każdy w sumie w kolejce widział - przygłuchej, ze słabym wzrokiem i ewidentnie schorowanej to patologia, to współczuje Twojej babci.
@tomekmiki: brat koleżanki na zawodach rowerowych miał leżak, znaczy znalazł u organizatorów( ͡° ͜ʖ ͡°), ale mniejsza o to, nikt się go o to nie czepiał. W każdym razie koleś był już mocno wypity i zbakany. W pewnym momencie zauważył starsze małżeństwo, z trudem podsunął im ten leżak i zaczął zachęcać, żeby starsza pani sobie usiadła, kobieta była na nie. Po dłużej wymianie próśb i chwilowych przerwach