Wpis z mikrobloga

Ok, wydaję oświadczenie dla wszystkich, którzy wiecznie mają problem z pojawiającymi się chińskima bajkami na ich mirko.

Podaję liste tagów które należy dodać do #czarnolisto żeby pozbyć się 99% contentu:

#randomanimeshit

#anime

#chinskiebajki

#vocaloid

#ecchi

#hentai

#animeboners

#japonskamuzyka

#rejwenowamuzyka

#animeart

#muzykazanime

#pixiv

#touhou

na upartego #art i #cosplay

Myśle że to wystarczy na pozbycie się niechcianych treści, powyższa lista jest skierowana do ludzi z ciągłym bólem dupy, dla których tajniki czarnolistowania tagów są nieznane i którzy koniecznie muszą spamować komentarzami w stylu "jaranie się japonią to pedalstwo", "jesteście chorzy psychicznie" albo "co te chińskie bajki robią na moim mirko, skoro mam #anime na czarnolisto" Przepraszam że wołam tyle osób obserujących powyższe tagi, ale nie mogę wytrzymać ciągłego narzekania. Kolejne osoby które nie potrafią normalnie skorzystać z opcji wbudowanych w wykop, tylko wolą obrażać pod wpisami będe z miejsca czarnolistował. Pozdrawiam.

#oswiadczenie

  • 28
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@grim: no niestety dziala to jak dziala, dla mnie nsfw jest tagiem podrzednym dodawanym do glownych tagow zeby w razie potrzeby tylko ten jeden tag zaczarnolistowac zamiast 10 typu cycki albo tyleczki