Wpis z mikrobloga

@only: ludzie kupują konsole dla jednej gry, jak wyszło GTAV to ile pecetowców z bólem dupy poszło kupić PS3? oj było takich sporo chociaż nie uważam że dla tej gry warto bo mnie #!$%@? wynudziła ale wiem że to tylko ja, gra jest ok.

Skoro dla jednej gry warto to kilka jest nie wystarczającym powodem?

Jedna gra czasami wystarcza, takie Destiny czy BF4 to są miesiące grania, koleś nie wyciągał BF4
@t3m4: Tak nie wiedzą kiedy co wyjdzie, a na myśl o GTA V im jęzor do pięt zwisa :D Świętują a w sumie to bardziej celebrują każdy wybitny tytuł - jak np. TLoU czy choćby GTA V (które już mają ograne od a do z - podczas gdy #pcmasterrace nie widziało go na oczy) :D. Beka z wojenki pc vs konsole - najlepiej mieć obie platformy.
@only: Dodam że teraz kilka exów, PS4 jest stosunkowo młode, będzie kilkanaście, kilkadziesiąt dodatkowych powodów by mieć PS4 a wystarczy jeden losowo wybrany z nich :)

Ale ok, dla jednych ważniejsza jest grafika a dla innych miód z gameplayu.
@Liquid_Snake: Dla mnie exy to nie jest wystarczający powód do wydania tylu pieniędzy na sprzęt, nawet jeśli dana gra mi się bardzo podoba. Przejdę i zapomnę a konsola będzie się kurzyć (kilka dni temu dzwonił do mnie kumpel z pytaniem czy może jeszcze trochę potrzymać u siebie mojego xboxa, kompletnie o nim zapomniałem, przeszedłem GTA V i zapomniałem o konsoli xD).

Może ta generacja jest/będzie lepsza, ale poprzednia wystarczająco zraziła mnie