Wpis z mikrobloga

BORZE MIRASKI JAK SKISŁAM XD

Siedzę sobie w mojej exstrakorpo- wiecie, ludzie na poziomie, z kulturką i te sprawy. Pracuję na piętrze -1, okna są niewielkie, na całej szerokości jednej ściany, wypadają na mało uczęszczany chodnik obok budynku. Zasadniczo jak ktoś idzie, to widać go tylko od pasa w dół. Chwilę temu postanowiłam wyjść do sklepu, a że w pomieszczeniu, w którym pracuję nie było nikogo- wszyscy na urlopie, to zgasiłam światło i chwilę grzebałam po szafce w poszukiwaniu swojego portfela.

Chwilę jeszcze pisałam smsa, kiedy moją uwagę zwrócił jakiś gość stojący przy oknie na zewnątrz. Nie przejął się bardzo tym, że stoi przy oknach,


W sumie jakiś żul, więc nie było w tym jakoś nic dziwnego, chociaż buty miał ładne. Jakoś te buty jego mogą uwagę zwróciły.. No ładne były.

Gość skończył sikać, ja zamknęłam za sobą drzwi i wyszłam z biura. Minęłam recepcję, wychodzę z budynku i mijam nowego pracownika 7/10. Inny dział niż ja, ale kojarzyłam go, bo do mnie ostro zarywa chłopak. Otworzył mi drzwi, spytał jak co dzień, czy w ramach wdzięczności za otwarcie drzwi pójdę z nim na kawę. Jak co dzień zawstydzona spuściłam wzrok.






#truestory #coolstory #pracbaza #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 94