Wpis z mikrobloga

@mlulek:

Wybacz trochę zaspany byłem - nie popatrzyłem na tagi a, gdzieś widziałem już tą fotografię. : )

Dobrze, że założyłeś konto na wykopie bowiem i tak bardzo często ktoś zamieszczał tutaj Twoje fotografie [zwykle pod tagiem #wroclaw ].

Swoją drogą mało jest w naszym mieście dobrych fotografów architektury, poza Tobą i Ciurusiem nie ma specjalnie ludzi robiących dobre zdjęcia, a już tym bardziej śmieszą ludzie w stylu xxx Photography, dodający
@pwolski93: Ano, coś w tym jest. Mało kto chce (i umie) dobrze fotografować miasto, architekturę. Większosć "photografy" to portety, pieski kotki czy ślubniaki. Na tym jest większy fejm ;)

Co do miejsc, hm, mam taką swoją listę którą chciałbym zaliczyć, ale to powoli, nie chcę tego zdradzać żeby mnie konkurencja nie ubiegła ;)
@mlulek: Też racja - know how jest również ważne. Dobra aura nam się szykuje, na jesieni bardzo łatwo o mgłę o poranku dzięki czemu będzie można uzyskać kilka dobrych kadrów.

BTW. Mógłbym to zdjęcie opublikować na fanpage'u o Wrocławiu, który współtworzę?

Kocham Wroclaw www.fb.com/wroclaw

Oczywiście z odpowiednim podpisem i adnotacją do Twojej strony/fanpage'a.