Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że było, że spam i tak dalej. Ale kurde czytam tag i czytam i nie mogę zdecydować. Nie jestem żadnym audiofilem, słuchawek używam do podróżowania po mieście i zasypiania. Potrzebuję więc czegoś co nie wypadnie mi z ucha. Lubię te "pchełki" douszne gumowe. Ważne, żeby Kaczmarski przed spaniem ładnie śpiewał, a przed treningiem i bas by się jakiś przydał. Ale to wszystko tylko jak dla normalnego człowieka, po prostu nie chcę jakiś bubli z kiosku. Tak tak, jak się domyślacie chodzi o słuchawki dokanałowe. Budżet do ok. 100zł, ale nawet nie wiem czy nie lepiej wziąć czegoś takiego

http://www.ceneo.pl/16545370

Tylko znowu gdzie najlepiej i najtaniej ? Pomocy :D

#sluchawki #audioboners #audio
  • 19
No tak, i fajnie by było gdyby się nie rozwaliły w rok ( chyba że będą kosztowały ok. 30 zł to mogę kupić za rok nowe :D) bo poprzednie soniaki padały po roku, mimo że 3 pary miałem i 3 razy wymieniałem to mam dość zabawy.
@Lukigostek: mi nie wierz, bo ja ich nie słuchałem ;p na mirko są większe spece od tego.

kiedyś słuchałem soundmagica PL11 i wg mnie warte są swojej ceny, jak każdy ich model. ok70zł.
@Lukigostek: szczerze mówiąc brałbym soundmagici, a model w zależności od portfela. ale do tej pory żadnych słuchawek nie popsułem, więc nie wiem czy nie byłoby mi szkoda na Twoim miejscu xd dlatego napisałem o panasonicach.
@Lukigostek: no to może być problem, bo po kupnie dobrych słuchawek laptop zaczyna przeszkadzać ;p te philipsy i panasonici w marketach podobno są całkiem niezłe. zwróc tylko uwagę, żeby miały komplet gumek. no i mi nie robili problemu jak chciałem posłuchać i porównać 2-3 modele.
@Lukigostek: tańsze i łatwiej dostępne. nie wiem czy lepsze ;p może nawet to jest to samo. za taką cenę nie ma co się zastanawiać. zapomniałem o tym wątku na reddicie o philipsach/