Wpis z mikrobloga

UWAGA! ROZDAJO! PACZKI Z TAJLANDII! Ale na razie przeczytajcie wstęp, potem zapraszam na dół do tl;dr.

No dobra, pozostał mniej niż miesiąc do mojego wyjazdu do Tajlandii. Szczepienia porobione, paszport grzecznie czeka, kasa odłożona, 9 października hotel ściągnie mi z konta opłatę za noclegi (Siam Society ** w Bangkoku, hotel *** w Phuket już opłacony, loty także), a więc czas na konkurs.

Każdy kto zaplusuje ten wpis ma szansę otrzymać paczkę z Tajlandii z randomową zawartością (w razie prośby o konkretną rzecz- spełnię to w miarę możliwości). To pierwszy z dwóch konkursów, w których możecie wygrać tę paczkę, kolejny będzie w ciągu najbliższych kilku dni na nocnej. Głosowanie trwa do północy dziś, tj. 19.09.2014. Paczka będzie się mieścić w granicach 40-100 zł (sama zawartość), jako że wysyłka paczek z Tajlandii jest dosyć droga.

Losowanie odbędzie się w serwisie random.org lub mirkorandom.x24.pl.

Dodatkowo, serdecznie zachęcam do obserwowania moich tagów: #szwagierwtajlandii i #szwagierpodrozuje, gdzie będzie spora zdjęciowo/filmowo/tekstowa relacja z wyjazdu. Do przelecenia mam ponad 16 000 km w obie strony. Wylatuję 18 października z Wrocławia, wracam do Wrocławia 28 października. Więcej informacji w tagach.


Pierwszą paczkę wygrała już @Maryjanna.


Wołam też cumpli, żeby szybciej się wtoczyć do gorących: @Lookazz: @Gunnarr: @k_e_i_r_a @zle_sny_rabina: (bo byłaś zainteresowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)) @parampadam: @krav: @stoprocent: @Grubas: Na 100% o kimś zapomniałem, ale wybaczcie, jestem po ciężkiej nocy.


tl;dr: Lecę do Tajlandii i rozdaję jeszcze dwie paczki z miejscowymi specjałami/ciekawostkami. Plusuj, a będziesz miał szansę wygrać.

C.....r - UWAGA! ROZDAJO! PACZKI Z TAJLANDII! Ale na razie przeczytajcie wstęp, potem...

źródło: comment_gPiRqysCjHdsOE4MsVlK5mObwAMrhW8r.jpg

Pobierz
  • 81