Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kicioch: Ja mam tyle lat co ty i mi dają 16 jak jestem ogolony. Mimo że nie jestem ani niski ani bardzo chudy. Podobno mam taką twarz wyglądającą na gówniarza. W sklepie jak kupuję fajki albo piwo to prawie zawsze się pytają o dowód, nawet w na stacji benzynowej jak tankuję i kupuję szlugi to chcą dowód (przecież prawko można mieć od 18 lat).
@kicioch: eee tam słabe. Mój ojciec pracował jako listonosz na wsi. Podjeżdża do jakiegoś domu z poleconym, wychodzi dziewczynka, więc ojciec pyta o rodziców. Dziewczynka mówi, że rodziców nie ma, ale ona może podpisać. Ojciec na to, a to ty już umiesz pisać XD


Dziewczyna wyglądała wręcz niesamowicie młodo i miała też niemal dziecięcy głos. Teraz ma około 35 lat i wygląda na 20 XD
@kicioch: Ja miałem odwrotnie. Już w wieku 16 lat, gdy siostra kumpla oglądała zdjęcie klasowe, to myślała, że jestem nauczycielem. Drugi kumpel też myślał, że jestem starszy i zastanawiał się co ten facet robi w klasie.

Nie wspominając już, że byłem wysyłany po fajki, albo alkohol, bo nigdy nie sprawdzali czy mam dowód. Wygląd wystarczył.