Wpis z mikrobloga

@2plus2razy2: ponieważ mój OnePlus niestety skończył tragicznie ( pęknięty wyświetlacz () ) i został odesłany do OPO na wymianę.. w międzyczasie postanowiłem zapobiec takim zdarzeniom w przyszłości, a co za tym idzie zamówiłem :

1. Szkło hartowane :

http://www.ebay.co.uk/itm/Ultimate-Shield-Tempered-Glass-Screen-Protector-for-OnePlus-One-/121382891230?ssPageName=ADME:L:OC:PL:3160

2. Aluminiową ramkę :

http://www.ebay.co.uk/itm/Aluminum-Metal-Protective-Bumper-Frame-Hard-Case-Cover-For-OnePlus-One-A0001-/171395397748?ssPageName=ADME:L:OC:PL:3160

jak to mówią "mądry Polak po szkodzie"...
@2plus2razy2: wiem, pierwszy był @nieznamciebie

a żeby było śmieszniej - od niego dostałem zaproszenie do kupna OnePlus :D

wyślizgnął mi się z kieszeni schodząc po schodach i wylądował centralnie wyświetlaczem na płytkach ()

btw.. @nieznamciebie jak poszła Ci wymiana ?

i przy okazji @naprawalaptopow ogarnęliście temat z wyświetlaczami? bo mieliście się odezwać i zamilknęliście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gnida84: wyświetlacz doszedł kilka dni temu, jeżeli nic się nie zmieni to jutro wymienię go wspólnie ze znajomym i wszystko będzie jasne, dam znać

@naprawalaptopow: w OnePlus wyświetlacz jest połączony z digitizerem. Czy macie sprzęt i umiejętności dzięki którym dalibyście radę odkleić dobry wyświetlacz od stłuczonego digitizera i przykleić nowy digitizer? Takie beznadziejne rozwiązanie (złączenie jednego z drugim) ktoś już stosował, chyba Apple.
@nieznamciebie: hmm brat kupił sobie coś takiego do Note'a III i jest zadowolony.. jak rzeczywiście okaże się gównem, to zamówię coś innego ;) grunt, że szkło już jest :)

czytałem kilkanaście testów / porównań rhino shield, ultimate shield i kilku innych.. większość ludzi zdecydowanie polecała właśnie ultimate'a, bo podobno rhino pomimo zapewnień producenta bardzo łatwo porysować..

wyjdzie w praniu.. poużywamy obaj i porównamy sami :D
@2plus2razy2: ja mam swoj w gumowej z alie i jakis tempered szalu nie ma ale spadl raz i jest caly :D szkielko niby nie rysuje sie chociaz w 1 miejscu mam watpliwosci :P dzisiaj sobie wyczyszczę wszystko.

ten diztronik fajny aż bym sobie sam zamówił ale przesylka droga byla. ale jak zamawiacie to moze tez sie skusze.