Wpis z mikrobloga

Bojkot marki ogłosiła też Cafe Kulturalna. "Nie będziemy współpracować z firmą, której właściciel głosi dyskryminujące poglądy głęboko sprzeczne z naszymi" - czytamy na profilu tej kawiarni. (http://www.press.pl)

I teraz czy jak jade taksowka to mam zapytac taksowkarza o poglady i zmienic taksowke ?

Czy Kawiarnia musi miec poglady ? Nie moze miec po prostu dobrej kawy i na tym budowac swojej marki ?

Jak wykonawca autostrady jest negatywnie nastawiony do homo to mam nie jechac autostrada ?

"Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni moją wypowiedzią, a w szczególności jej emocjonalną formą" - stwierdził właściciel Ciechana. "Nie było moją intencją krytykować nikogo w takich ostrych słowach, jednak zawsze w tematach dotyczących dzieci jestem bezkompromisowy. Pozostaję wierny swoim przekonaniom" - oświadczył. (http://www.press.pl)

W skrocie : Pozostaję wierny swoim przekonaniom, mozecie mi skoczyc. Piwo broni sie samo

#ciechan #piwo #4konserwy #neuropa
  • 15
@gulamin: Autostrada to nie kawiarnia. autostrada budowana jest z twoich pieniędzy i czasem MUSISZ nią pojechać. Do prywatnej kawiarni nie musisz iść. No i ja bym wysiadł gdyby taksówkarz x którym jadę próbował mnie przekonać że komunizm jest ok.

O co ten cały ból dupy? Michalczewski ma swoje zdanie, facet od piwa ma swoje zdanie, właściciele kawiarni mają swoje zdanie. Co ci to przeszkadza?
@gulamin: Pewnie, że kupując produkt mozesz sprawdzać co właściciel firmy ma do powiedzenia oraz co sobą reprezentuje. Nie kupiłbym produktu, jeśli wiedziałbym, że pieniądze, które wydam mogłyby iść na organizacje krzywdzące mnie lub innych - np. Na prowadzenie homofobicznej propagandy.
@Iesuz: chyba nie zalapales :) Wlasciciel Ciechana nie powiedzial tak :

Nie lubie homo. I w zwiazku z tym od dzisiaj moja firma nie bedzie sprzedawac piwa Ciechan do Cafe Kulturalna.

To nie wlasciciel Ciechana polaczyl prywatne poglady z biznesem.
@gulamin: Połączył, dla każdej osoby pełniącej gdziekolwiek reprezentacyjną funkcję, oczywistym jest, że głoszenie jakichkolwiek skrajnych poglądów publicznie (zwłaszcza w chamski sposób) będzie miało oddźwięk na ich działalności.
Pozostaję wierny swoim przekonaniom, mozecie mi skoczyc. Piwo broni sie samo


@gulamin: nie znasz się na marketingu. Porównanie autostrady do piwa i kawiarni jest bez sensu.

Kawiarnie i piwo powinny mieć swoją historię, markę i tak zwane "story behind". Kupując piwo czy idąc do kawiarni hołdujesz pewnym wartościom, stąd zrozumiały jest bojkot przez Cafe Kulturalna.