Wpis z mikrobloga

chciałbym kupic dodatek do #thelastofus ale nie mam dostepu do internetu , pytam

1 czy jest możliwosc zakupienia gdzies wersji pudełkowej gry

2 czy jak bede miał internet na #ps3 (kiedys) to bede mógł kupic płacąc przelewem kartą visa czy jakkolwiek inaczej nie posiadajac karty kredytowej ( bo z tego co słyszałem płaci sie karta kredytową )
  • 14
@domino01: 1. nie ma

2. W ustawieniach konta do którego masz wydaną kartę musisz ustawić limit dla transakcji internetowych. Domyślnie będzie ustawiony na 0 zł, więc nie skorzystasz, ale jak zmienisz do kwoty wartości dodatku to bez problemu kupisz przez PS Store.
@domino01: Chodzi o płatność kartą płatniczą (w Twoim przypadku Visa) w necie, a nie przelewy z konta na inne konto.

A właściwie to czemu piszesz, że nie masz dostępu do internetu jak masz?
@domino01: To faktycznie. Dodatek waży przeszło 5 GB, więc nie starczyło by Ci pewnie transferu o prędkości nie wspominając. No chyba, że w jakimś dużym mieście masz tego neta to niekoniecznie taki zły pomysł ;)
@domino01: Visy z różnych banków różnie się sprawują przy kupowaniu w playstation store. Moja z Credit Agricole działa, koledze zaś w innym banku w żaden sposób nie chce (limity ustawione, wszystko co się da zmienić próbowane). Odnośnie internetu, to nie masz może telefonu z androidem? Bo wówczas wystarczyłoby włożyć kartę do niego i skorzystać z tetheringu wifi. Jeśli masz w abonamencie darmowy nocny transfer, albo możesz go wykupić, to ustawiasz pobieranie